У Києві відкриється інноваційний парк UNIT.City

У хай-тек-містечку UNIT.City працюватиме до 15 тисяч висококваліфікованих фахівців. Ключовими елементами його екосистеми стали Центр розвитку технологічних компаній і інноваційна фабрика програмування UNIT Factory, яка в цьому році збільшує набір до 800 студентів. Парк розташований на території колишнього Київського мотоциклетного заводу.

«Ми живемо на зламі епох, коли йде в минуле сировинної період і настає час економіки знань. Завдання UNIT.City – допомогти українському ІТ-бізнесу стати більш конкурентоспроможними в контексті глобальних змін. Наша ініціатива дозволить створити до 15 тисяч високооплачуваних робочих місць, а головне – надасть талановитій молоді можливості для самореалізації в своїй країні. Такі проекти, як UNIT.City, в світі прийнято називати інноваційними парками. Але ми хочемо створити в Україні щось більше – ціле інноваційне містечко, яке стане унікальною екосистемою для компаній, що працюють в сфері високих технологій і креативних індустрій. Для цього ми плануємо інвестувати в UNIT.City до $ 200 млн протягом чотирьох років », – зазначив підприємець Василь Хмельницький, засновник фонду K.Fund, ініціатор створення парку.

UNIT.City буде пропонувати хай-тек-бізнесу надсучасну інфраструктуру, доступ до знань і експертизи з метою створення креативної атмосфери спільноти творчих однодумців. Потенційні резиденти парку – технологічні компанії, хай-тек-підприємці та стартапи, R&D-центри, цифрові медіа, інкубатори і акселератори, освітні ініціативи в сферах технологій і дизайну, культурні проекти і т.д.

Керуючими партнерами UNIT.City стали Макс Яковер і Максим Бахматов, які до цього успішно реформували київський комплекс ВДНГ.

unit city

«Я вважаю, що UNIT.City – це найамбітніший інноваційний проект в нашій країні. Ми вкладаємо новий зміст в сіру промзону колишнього заводу і створюємо на його місці інноваційний парк, який буде безпрецедентним для України. Ми будуємо місто для зростання бізнесу, створення нових продуктів, робочих місць і цілих індустрій. До кінця року почнуть працювати перші чотири бізнес-кампуси для компаній-резидентів, кілька акселераторів, коворкінг і велика кількість сервісів для стартапів і корпорацій », – коментує Макс Яковер.

«Щоб стати справжнім гравцем на світовому ринку – не обов’язково будувати фабрику, як раніше. Досить відкрити ноутбук. Але для того, щоб конкурувати з іншими, потрібен кращий продукт, креативний підхід, знання технологій. І ми прагнемо створити середовище, яке прискорить розвиток українського бізнесу. Для цього ми зібрали потужну міжнародну команду консультантів, архітекторів і урбаністів, що створювали аналогічні парки в Європі», – розповідає Максим Бахматов.

Ключовим елементом інноваційної екосистеми парку є Центр розвитку технологічних компаній (Technology Companies ‘Development Center, TCDC). Це інфраструктурний проект, діяльність якого спрямована на технологічні трансформації компаній з використанням інструментів пошуку інноваційних ідей, талант-менеджменту, формування команд для технологічних центрів. Партнерами проекту виступили Києво-Могилянська бізнес-школа та Hi-Tech Office Ukraine.

«Основне завдання TCDC – робота з талантами. Ми трансформуємо існуючий в Україні людський капітал в лідерів технологічних компаній», – зазначив Євген Саранцев, співзасновник TCDC, засновник BlackBox Capital.

TCDC вже надає інфраструктурну, експертну і технологічну базу 25 хай-тек-компаніям, які розміщені в окремій будівлі на території UNIT.City. Серед них – компанії Concepter, Forland, SmartFarming, об’єднання Hi-Tech Office Ukraine, дві лабораторії: віртуальної реальності (VR First) і 3D-прототипування (FabLab Fabricator).

Ще один важливий резидент парку – унікальна фабрика програмування UNIT Factory, яка була відкрита в минулому році в партнерстві з французькою Школою 42. Вона готує IТ-фахівців з інноваційної методики, яка відповідає всім вимогам цифрової економіки. Заклад вже оголосив другий відкритий набір абітурієнтів і в цьому році збільшує потужності більш ніж удвічі – до 800 студентів. Навчання в UNIT Factory є безкоштовним за умови подальшої роботи випускників в Україні протягом трьох років.

Українські та зарубіжні високотехнологічні підприємства мають можливість працювати, рости і успішно розвивати свої проекти в екосистемі UNIT.City.

  • Ярослава Довженко

    С почином! Это большое дело, которое приближает Украину к Европе гораздо быстрее безвизов и совещаний политиков. Наконец-то у нас будет отличная площадка для умных молодых специалистов.

  • Тамара Гадолина

    Европа думала что мы будем их досматривать как няньки и выносить горшки, а как бы не так вы ошибались кто ещё за кем будет выносить. Хочется поблагодарить этих людей которые дают шанс для будущего поколения.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
маршрутки
Столична влада вдарить по маршрутках 17/02/2018 17:15
Фауст
23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері 17/02/2018 12:18
метро святошин
Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту “Святошина” 16/02/2018 15:54
Південний міст
Уночі на вихідних буде обмежений рух по Південному мосту 16/02/2018 12:42
Батиєва гора
На схилі Батиєвої гори пройдуть протизсувні роботи 15/02/2018 23:33
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...Petr Gorthitsa ВМЕСТО РЫСАКОВ ПУСТИТЬ ДЕПУТАТОВ...Ага! ...или закусывать нормально! )))...Догадостный Ну наконец то дошло......Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде на такому ж високому рівні, як і Євробачення-2017 – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, що столиця України прийме фінал Ліги чемпіо… […]...Лютий у Національній опері стане місяцем дебютів та відкриттів | Київ1 - сітігайд #1 […] Дитюк співатиме в декількох оперних виставах: «Фауст», «Євгеній Онєгін» та «Джанні […]...Фунікулер знову запрацював | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, фунікулер не працював через технічні причини із 7:00 31 січня. […]...В Киеве установили контейнеры для опасного мусора | VLASNASPRAVA.UA: НОВОСТИ УКРАИНСКОГО БИЗНЕСА. […] этом сообщает Киев1. Контейнеры для сбора опасных отходов устанавливают […]...Евгений Да Сицкорский уважаем. Но уже есть КПИ им Сикорского. И зачем оригинальное национальное менять. Это "поветрие" (от Ветровича) какое-то. Нам сообщают, ...
Популярне