У Києві відкриється інноваційний парк UNIT.City

У хай-тек-містечку UNIT.City працюватиме до 15 тисяч висококваліфікованих фахівців. Ключовими елементами його екосистеми стали Центр розвитку технологічних компаній і інноваційна фабрика програмування UNIT Factory, яка в цьому році збільшує набір до 800 студентів. Парк розташований на території колишнього Київського мотоциклетного заводу.

«Ми живемо на зламі епох, коли йде в минуле сировинної період і настає час економіки знань. Завдання UNIT.City – допомогти українському ІТ-бізнесу стати більш конкурентоспроможними в контексті глобальних змін. Наша ініціатива дозволить створити до 15 тисяч високооплачуваних робочих місць, а головне – надасть талановитій молоді можливості для самореалізації в своїй країні. Такі проекти, як UNIT.City, в світі прийнято називати інноваційними парками. Але ми хочемо створити в Україні щось більше – ціле інноваційне містечко, яке стане унікальною екосистемою для компаній, що працюють в сфері високих технологій і креативних індустрій. Для цього ми плануємо інвестувати в UNIT.City до $ 200 млн протягом чотирьох років », – зазначив підприємець Василь Хмельницький, засновник фонду K.Fund, ініціатор створення парку.

UNIT.City буде пропонувати хай-тек-бізнесу надсучасну інфраструктуру, доступ до знань і експертизи з метою створення креативної атмосфери спільноти творчих однодумців. Потенційні резиденти парку – технологічні компанії, хай-тек-підприємці та стартапи, R&D-центри, цифрові медіа, інкубатори і акселератори, освітні ініціативи в сферах технологій і дизайну, культурні проекти і т.д.

Керуючими партнерами UNIT.City стали Макс Яковер і Максим Бахматов, які до цього успішно реформували київський комплекс ВДНГ.

unit city

«Я вважаю, що UNIT.City – це найамбітніший інноваційний проект в нашій країні. Ми вкладаємо новий зміст в сіру промзону колишнього заводу і створюємо на його місці інноваційний парк, який буде безпрецедентним для України. Ми будуємо місто для зростання бізнесу, створення нових продуктів, робочих місць і цілих індустрій. До кінця року почнуть працювати перші чотири бізнес-кампуси для компаній-резидентів, кілька акселераторів, коворкінг і велика кількість сервісів для стартапів і корпорацій », – коментує Макс Яковер.

«Щоб стати справжнім гравцем на світовому ринку – не обов’язково будувати фабрику, як раніше. Досить відкрити ноутбук. Але для того, щоб конкурувати з іншими, потрібен кращий продукт, креативний підхід, знання технологій. І ми прагнемо створити середовище, яке прискорить розвиток українського бізнесу. Для цього ми зібрали потужну міжнародну команду консультантів, архітекторів і урбаністів, що створювали аналогічні парки в Європі», – розповідає Максим Бахматов.

Ключовим елементом інноваційної екосистеми парку є Центр розвитку технологічних компаній (Technology Companies ‘Development Center, TCDC). Це інфраструктурний проект, діяльність якого спрямована на технологічні трансформації компаній з використанням інструментів пошуку інноваційних ідей, талант-менеджменту, формування команд для технологічних центрів. Партнерами проекту виступили Києво-Могилянська бізнес-школа та Hi-Tech Office Ukraine.

«Основне завдання TCDC – робота з талантами. Ми трансформуємо існуючий в Україні людський капітал в лідерів технологічних компаній», – зазначив Євген Саранцев, співзасновник TCDC, засновник BlackBox Capital.

TCDC вже надає інфраструктурну, експертну і технологічну базу 25 хай-тек-компаніям, які розміщені в окремій будівлі на території UNIT.City. Серед них – компанії Concepter, Forland, SmartFarming, об’єднання Hi-Tech Office Ukraine, дві лабораторії: віртуальної реальності (VR First) і 3D-прототипування (FabLab Fabricator).

Ще один важливий резидент парку – унікальна фабрика програмування UNIT Factory, яка була відкрита в минулому році в партнерстві з французькою Школою 42. Вона готує IТ-фахівців з інноваційної методики, яка відповідає всім вимогам цифрової економіки. Заклад вже оголосив другий відкритий набір абітурієнтів і в цьому році збільшує потужності більш ніж удвічі – до 800 студентів. Навчання в UNIT Factory є безкоштовним за умови подальшої роботи випускників в Україні протягом трьох років.

Українські та зарубіжні високотехнологічні підприємства мають можливість працювати, рости і успішно розвивати свої проекти в екосистемі UNIT.City.

2 відповіді до “У Києві відкриється інноваційний парк UNIT.City”

  1. Ярослава Довженко сказав:

    С почином! Это большое дело, которое приближает Украину к Европе гораздо быстрее безвизов и совещаний политиков. Наконец-то у нас будет отличная площадка для умных молодых специалистов.

  2. Тамара Гадолина сказав:

    Европа думала что мы будем их досматривать как няньки и выносить горшки, а как бы не так вы ошибались кто ещё за кем будет выносить. Хочется поблагодарить этих людей которые дают шанс для будущего поколения.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
Moyo
У Dreamhouse відкрився новий Moyo 16/09/2018 10:47
Трамп англійська
На Хрещатику проходить «Маркет мов» – ФОТО 15/09/2018 10:25
Оскар
«Оскар» встановив перший у Східній Європі висококонтрасний лазерний HDR проектор – ВІДЕО, ФОТО 14/09/2018 11:11
День батька
У парку «Перемога» відбудеться «День батька» 14/09/2018 10:10
ляльки puppet
Ляльки пройшлись по столиці 13/09/2018 10:49
Нові об'єкти
Moyo
У Dreamhouse відкрився новий Moyo
Льодовий комплекс на Шалетт розшириться
Кличко у парку
Після ремонту відкрилась перша черга парку «Перемога»
Володимирська гірка
«Володимирська гірка» оновилась
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Відгуки
Jameswic http://tmirb.us/soma-adult-dosing/ ThundSpectunenOtraug...RogerRap Надеваем трусы обратно, все отменяется! » Chel - week. Женский онлайн журнал. More info... ...Obuvi77 http://lesko.com/q2a/index.php?qa=8310&qa_1=dimenhydrinate-safely-where-dramamine-prescription-required http://www.q-voice.tv/old/redirect/test/q...Aaroncew wh0cd56605 neurontin...Aaroncew wh0cd56605 purchase propecia...Vladimirfoomi 18 мая 2015 г. Как выбрать протеиновый коктейль для похудения ведущими производителями кормление грудью и препараты для похудения коктейлей являются u...Josephtiz Write My Essay - EssayErudite.com Fed up of typing "who can write my essay" in the search bar? Would you like to have a reliable helper always ...fedurf www.bigwnews.com...Aaroncew wh0cd56605 helpful hints...Shaylaclert Perfect update of captchas solving package "XRumer 16.0 + XEvil 4.0": captchas regignizing of Google (ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3), Facebook, BitFin...
Популярне