У Києві відкриється інноваційний парк UNIT.City

У хай-тек-містечку UNIT.City працюватиме до 15 тисяч висококваліфікованих фахівців. Ключовими елементами його екосистеми стали Центр розвитку технологічних компаній і інноваційна фабрика програмування UNIT Factory, яка в цьому році збільшує набір до 800 студентів. Парк розташований на території колишнього Київського мотоциклетного заводу.

«Ми живемо на зламі епох, коли йде в минуле сировинної період і настає час економіки знань. Завдання UNIT.City – допомогти українському ІТ-бізнесу стати більш конкурентоспроможними в контексті глобальних змін. Наша ініціатива дозволить створити до 15 тисяч високооплачуваних робочих місць, а головне – надасть талановитій молоді можливості для самореалізації в своїй країні. Такі проекти, як UNIT.City, в світі прийнято називати інноваційними парками. Але ми хочемо створити в Україні щось більше – ціле інноваційне містечко, яке стане унікальною екосистемою для компаній, що працюють в сфері високих технологій і креативних індустрій. Для цього ми плануємо інвестувати в UNIT.City до $ 200 млн протягом чотирьох років », – зазначив підприємець Василь Хмельницький, засновник фонду K.Fund, ініціатор створення парку.

UNIT.City буде пропонувати хай-тек-бізнесу надсучасну інфраструктуру, доступ до знань і експертизи з метою створення креативної атмосфери спільноти творчих однодумців. Потенційні резиденти парку – технологічні компанії, хай-тек-підприємці та стартапи, R&D-центри, цифрові медіа, інкубатори і акселератори, освітні ініціативи в сферах технологій і дизайну, культурні проекти і т.д.

Керуючими партнерами UNIT.City стали Макс Яковер і Максим Бахматов, які до цього успішно реформували київський комплекс ВДНГ.

unit city

«Я вважаю, що UNIT.City – це найамбітніший інноваційний проект в нашій країні. Ми вкладаємо новий зміст в сіру промзону колишнього заводу і створюємо на його місці інноваційний парк, який буде безпрецедентним для України. Ми будуємо місто для зростання бізнесу, створення нових продуктів, робочих місць і цілих індустрій. До кінця року почнуть працювати перші чотири бізнес-кампуси для компаній-резидентів, кілька акселераторів, коворкінг і велика кількість сервісів для стартапів і корпорацій », – коментує Макс Яковер.

«Щоб стати справжнім гравцем на світовому ринку – не обов’язково будувати фабрику, як раніше. Досить відкрити ноутбук. Але для того, щоб конкурувати з іншими, потрібен кращий продукт, креативний підхід, знання технологій. І ми прагнемо створити середовище, яке прискорить розвиток українського бізнесу. Для цього ми зібрали потужну міжнародну команду консультантів, архітекторів і урбаністів, що створювали аналогічні парки в Європі», – розповідає Максим Бахматов.

Ключовим елементом інноваційної екосистеми парку є Центр розвитку технологічних компаній (Technology Companies ‘Development Center, TCDC). Це інфраструктурний проект, діяльність якого спрямована на технологічні трансформації компаній з використанням інструментів пошуку інноваційних ідей, талант-менеджменту, формування команд для технологічних центрів. Партнерами проекту виступили Києво-Могилянська бізнес-школа та Hi-Tech Office Ukraine.

«Основне завдання TCDC – робота з талантами. Ми трансформуємо існуючий в Україні людський капітал в лідерів технологічних компаній», – зазначив Євген Саранцев, співзасновник TCDC, засновник BlackBox Capital.

TCDC вже надає інфраструктурну, експертну і технологічну базу 25 хай-тек-компаніям, які розміщені в окремій будівлі на території UNIT.City. Серед них – компанії Concepter, Forland, SmartFarming, об’єднання Hi-Tech Office Ukraine, дві лабораторії: віртуальної реальності (VR First) і 3D-прототипування (FabLab Fabricator).

Ще один важливий резидент парку – унікальна фабрика програмування UNIT Factory, яка була відкрита в минулому році в партнерстві з французькою Школою 42. Вона готує IТ-фахівців з інноваційної методики, яка відповідає всім вимогам цифрової економіки. Заклад вже оголосив другий відкритий набір абітурієнтів і в цьому році збільшує потужності більш ніж удвічі – до 800 студентів. Навчання в UNIT Factory є безкоштовним за умови подальшої роботи випускників в Україні протягом трьох років.

Українські та зарубіжні високотехнологічні підприємства мають можливість працювати, рости і успішно розвивати свої проекти в екосистемі UNIT.City.

2 відповіді до “У Києві відкриється інноваційний парк UNIT.City”

  1. Ярослава Довженко сказав:

    С почином! Это большое дело, которое приближает Украину к Европе гораздо быстрее безвизов и совещаний политиков. Наконец-то у нас будет отличная площадка для умных молодых специалистов.

  2. Тамара Гадолина сказав:

    Европа думала что мы будем их досматривать как няньки и выносить горшки, а как бы не так вы ошибались кто ещё за кем будет выносить. Хочется поблагодарить этих людей которые дают шанс для будущего поколения.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
стадіон
У Дніпровському районі реконструюють стадіон 22/06/2018 12:04
жінки
Успішні жінки розкажуть, як розпочати власну справу 20/06/2018 12:01
парковки
КМДА інспектує парковки та закликає водіїв користуватися офіційними 20/06/2018 11:31
розкопки Поштова площа
Київрада прийме рішення щодо збереження артефактів з Поштової площі 19/06/2018 11:12
ярмарки
Ярмарки цього тижня відбудуться у всіх районах столиці 19/06/2018 10:45
Нові об'єкти
Володимирська гірка
«Володимирська гірка» оновилась
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Відгуки
Free Auto Approve List 6-22-2018 I added a new list today. I'm going to try to find new sites in a slightly different way. Read all about it by clicking the link above....Glashen model cams Super! Interesting informations over this website. I spent some time searching for such tips. I'll share it with some friends interested in it. Done w...Landrian model cams Good point! Interesting informations over this web. I spent 1 hour looking for such tips. I will share it with some friends interested in it. Right no...Alquijay model cams Super! Interesting tips over here. I spent 3 hours looking for such tips. I'll share it with a couple of friends interested in it. Finished with the j...Angove model cams Super! Interesting info over this web. I spent 2hours searching for such article. I will share it with a couple of friends interested in it. Done with...Dickirson model cams Super! Interesting informations over here. I spent some hours trying to find such tips. I'll share it with some friends interested in it. Now with the...Fjeseth model cams Simple and easy!! Interesting information over here. I spent 2hours looking for such tips. I will share it with a couple of friends interested in it. ...Eshelman model cams Good! Interesting info over here. I spent 3 hours searching for such article. I'll share it with some friends interested in it. Finished with the job ...lis Ой как всё очевидно, исходя из представленного списЬка - сколько команде Кличка за него все эти бизЬнесс-центры отвалили? Это чё эти дебилы хотят сказ...Pure Flex Pro Horizon Nutrition I like this web site so much, saved to my bookmarks. http://athamusmc.com/wiki/index.php?title=Fat_Burning_And_Creating_Strategies_-_How_Develop_Chest...
Популярне