У Києві відкрився сервісний центр з ремонту й обслуговування електромобілів

E-CAR HUB: Electric Cars in Radisson Blu Hotel Kyiv
Опубліковано: 09/11/2017 12:12

На вул. Кіровоградська, 21 А відкрився сервісний центр «Оксіжен» з ремонту й обслуговування електромобілів Nissan Leaf, де можна зробити й планове щорічне ТО.

Завдяки тому, що центр надає сервісне обслуговування автопарку служби «Оксі Таксі», яка працює з квітня 2016 року й складається тільки з електромобілів, висококваліфіковані технічні спеціалісти автоцентру постійно відшліфовують майстерність під час обов’язкової щоденної перевірки машин таксі.

«Технічні фахівці сервісного центру «Оксіжен» є професіоналами по роботі з електромобілями, зокрема з високими напругами батареї та специфікою будови електричного авто. Понад 1,5 роки наші колеги працюють з машинами «Оксі Таксі» – Nissan Leaf, загальний пробіг яких – понад 10 000 000 км», – розповідає Генеральний директор компанії «Оксіжен Груп» Олександр Вовк.

Також поруч із сервісним центром розташований хаб суперчарджерів «Оксіжен» та салон із продажу електромобілів. Тому клієнти сервісного центру можуть не лише пройти ТО, а й зарядитися та поспілкуватися з експертами щодо особливостей використання електромобіля.

Кожен фахівець сервісного центру пройшов відповідну професійну підготовку та має діагностичні прилади для роботи з електронним обладнанням й силовим електроприводом і, звичайно, суворо дотримується техніки безпеки при роботі з високовольтними електроустановками згідно технічного регламенту автовиробника.

Сервісний центр обладнаний сучасним діагностичним устаткуванням та запчастинами для ремонту електромобілів. При ремонті чи технічному обслуговуванні використовуються технологічні карти заводів-виробників. Досвідчені консультанти сервісного центру можуть визначити орієнтовну тривалість обслуговування, залежно від характеру потрібних робіт.

«Планове ТО для електромобілів проводиться один раз на 15 тисяч км, як і для автомобілів із ДВЗ, але тривалість технічного обслуговування електромобілів значно менша. Вони мають меншу кількість рухомих компонентів, тому в електромобілях менше деталей, що зношуються. А отже, технічне обслуговування таких авто менш витратне фінансово порівняно зі звичайними автомобілями. Під час ТО проводиться перевірка ходової частини авто, гальмівної системи, електрообладнання, заміна редукторного мастила та заміна фільтрів системи кондиціювання. Ці та інші сервісні послуги, що гарантують безпеку під час руху електромобіля, пропонує автоцентр Оксіжен», – розповідає директор сервісного центру Аркадій Міхно.

За потреби фахівці «Оксіжен» проведуть із власником авто тест-драйв, щоб зрозуміти характер та природу несправностей. Досвідчені механіки й майстри працюють у злагодженому тандемі: механік проводить діагностику та передає її результати майстру.

У центрі «Оксіжен» можна відвідати зону сервісного обслуговування електромобілів і на власні очі побачити, як відбувається ТО електромобіля.

Запуск сервісу із планового технічного обслуговування електромобіля значно спрощує експлуатацію цих авто в Україні і формує довіру до екологічного транспорту серед автомобілістів.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
МАУ святкує 25-річчя 24/11/2017 17:54
Кличко підписав з китайцями угоду про будівництво метро на Троєщину 22/11/2017 15:35
зуби
У Києві створять некомерційну стоматологію 22/11/2017 11:33
картка киянина
Картка киянина отримає мобільні додатки 22/11/2017 11:03
ярмарка
Де пройдуть ярмарки на цьому тижні 21/11/2017 13:33
Нові об'єкти
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
МакДональдз
Новий МакДональдз відкрився у Lavina Mall – ФОТО
Відгуки
Алевтина Иванова Страшно? А воровать не страшно?...Урфин Обосрались чепушилы!!!...“Фауст” і хмарне середовище Мефістофеля – ФОТО | Київ1 - сітігайд #1 […] Національну оперу знову повернувся “Фауст”, при чому в сучасній постановці італійського режисера […]...Миколай Хомич На превеликий жаль, але статус СКВЕРУ земельній ділянці на перетині вулиць Вишгородської та Резервної в Оболонськрму районі міста Ки...German Bogapov Проводили ж тендер, можливо ЛАЗ не задовольняє. Хоча звичайно якось дивно купувати у Білорусі замість того щоб підтримати вітчизняного виробника...Andriy Paliienko Знову ЗРАДА! Замість того, щоб підтримати вітчизняного виробника, у Львові збирають чудові автобуси, Віталька рулить....“Межа” буде показана у кінотеатрі “Україна” | Київ1 - сітігайд #1 […] Читайте докладніше про “Молодість. Пролог” >>… […]...Транспорт змінить роботу через футбол | Київ1 - сітігайд #1 […] столиці буде внесено зміни на час проведення футбольного матчу відбору чемпіонату світу між національними збірними […]...Будинки отримають тепло, коли температура стане менше 8 градусів – Пантелеєв | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Сьогодні заборонений рух на деяких вулицях у центрі | Київ1 - сітігайд #1 […] «Олімпійський» футбольного матчу між національними збірними командами України та Хорватії заборонений рух транспорту у центрі […]...
Популярне