У Києві з’явиться ще півсотні хлібних кіосків – Пліс

Упродовж поточного року в столиці з’явиться ще 50 кіосків із хлібом популярних сортів за фіксованою ціною. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

«Адреси для розміщення таких споруд будуть узгоджені з містобудівними та архітектурними вимогами. У мерії також наполягають на тому, щоб кіоски розміщувалися не тільки в дозволених за планом місцях, але й не розташовувалися газонах або тротуарах. Ми розуміємо, що людям, особливо соціально незахищеним громадянам, вкрай важливо купувати основний продукт за доступною ціною, але нам також дуже важливо, щоб кіоски були облаштовані та комфортні для городян. Це означає і приємний зовнішній вигляд, і зручне місце розташування», – зауважив Геннадій Пліс.

Загалом у рамках проекту передбачено встановити 200 кіосків у Києві.

«Ми йдемо назустріч людям, допомагаючи переносити, тобто фактично встановлювати заново деякі з них у більш раціональних точках. Ми також намагаємося сприяти вирішенню тих питань, які, звичайно, можуть і виникають у процесі роботи таких кіосків. Однак встановити понад кількість, обумовлену в інвестиційному договорі, поки бачиться важким для виконання. Хоча б тому, що для компанії, яка взяла на себе подібні зобов’язання, цей проект не прибутковий, він більше соціальний, ніж комерційний, і ми це розуміємо», – підсумував Геннадій Пліс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне