У метро розмістять банкомати від Приватбанку

ПриватБанк визнаний переможцем відкритого конкурсу на розміщення банкоматів в холах станцій столичного метрополітену, який проводила КМДА.

Як повідомив керівник напрямку “Платежі та перекази” ПриватБанку Олексій Путятін, пропозицію щодо розміщення банкоматів і терміналів самообслуговування найбільшого банку було визнано найкращим як за рівнем орендної плати, так і за якістю надаваних послуг пасажирам.

“Прозорі умови конкурсу, які вперше за роки незалежності були забезпечені комісією з питань нерухомості київської міськадміністрації, дали можливість майже удвічі збільшити надходження в міський бюджет і дати киянам можливість користуватися на станціях метро самими сучасними банківськими послугами, – зазначив Путятін. – Крім банкоматів Приватбанку, в найближчі дні на станціях метро будуть встановлені і термінали самообслуговування, за допомогою яких кияни зможуть проводити комунальні та інші платежі, робити переклади, купувати квитки на транспорт і отримувати інші банківські послуги”.

За інформацією ПриватБанку, в холах 52 станцій Київського метрополітену буде встановлено 104 банкомати та термінали самообслуговування ПриватБанку. Мережа банківського обслуговування в метрополітені буде доступна власникам банківських карток усіх українських банків, а також всім власникам соціальних карток киянина.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне