Uber дасть можливість кияная зробити добру справу

10 і 11 грудня з 12:00 до 17:00 усі користувачі Uber у Києві зможуть викликати автомобіль, обравши опцію UberGIVING в додатку Uber, і передати водіям речі, якими вони хочуть поділитися з іншими. Увесь одяг та дитячі іграшки, зібрані Uber цього дня, будуть передані благодійному фонду Caritas Kyiv, який подбає про те, щоб вони знайшли нових господарів. Участь у проекті UberGIVING для киян буде абсолютно безкоштовною.

“Що мотивує людей робити добрі вчинки? У кожного свої причини. На жаль, у багатьох випадках люди навіть із найкращими намірами відмовляються від ідеї допомогти іншим, оскільки не знають, з чого почати і куди звертатися. Найближчими вихідними нові технології дадуть змогу кожному по-справжньому допомогти тим, хто цього потребує: необхідно буде просто замовити автомобіль через додаток Uber і передати речі водієві. Я дуже радий, що така можливість з’явиться у киян, особливо – напередодні Нового року», – сказав Аркадій Вершебенюк, генеральний менеджер Uber в Україні.

Згідно з даними дослідження Harvard University, акції, що мають на меті допомогти людям, які цього потребують, мають дуже важливий соціальний ефект: спостерігаючи за тим, як проходять благодійні проекти, нехай і невеликі, люди з більшою ймовірністю будуть допомагати іншим і робити світ навколо добрішим.

Цього року Київ уперше візьме участь у такій акції разом із 46 містами і 19 країнами ЄС, в яких Uber буде збирати речі для різних благодійних організацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне