Учасники АТО разом з КМДА створили “Муніципальну варту”

Читайте також

Міст Патона більше не “втомлений”?

Як запевняють столичні шляховики, оцінюючи стан моста Патона, в них «сьогодні особливих питань до дорожнього покриття там немає. Тільки зараз розпочинається дрібний ямковий ремонт»

ДТЕК Київські електромережі розробила нові графіки погодинних відключень світла

За словами Дениса Бондаря, генерального директора ДТЕК Київські електромережі, наразі в країні спостерігається дефіцит генеруючих потужностей.

Київ пасе задніх

За вартістю оренди житла Київ пасе задніх серед європейських столиць Оренда квартири у Києві досі залишається втричі дешевшою, ніж в Парижі.

Чи буде цей рік кращим за минулий – опитування

Понад чверть українців очікують, що 2024 рік буде більш мирним за попередній. Позитивно на це запитання відповіли 26% опитаних. Натомість 33% респондентів вважають, що цей рік буде неспокійнішим, ще 36% переконані, що він не відрізнятиметься від минулого року.

В усьому винні бджоли!

Цьогоріч в Україні можуть виникнути проблеми із врожаєм фруктів. Він може бути вкрай обмеженим, попри те, що зараз рясно квітнуть сади. Проте садівники масово скаржаться, що на квітах немає бджіл. А отже, вони залишаться не запиленими.

Поділитися

У Києві учасники АТО разом з КМДА створили Київське міське громадське формування з охорони громадського порядку та муніципального кордону «Муніципальна варта», яке уже із вчора патрулює місто разом із підрозділами Національної поліції України.

Про це повідомив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

“Ще раз для всіх. У нас немає завдання замінити поліцію. Проте, безпека на вулицях нашого міста – це наша загальна справа. Є необхідність допомогти правоохоронцям знизити рівень вуличної злочинності”, – заявив Бондаренко.

Основою формування стала Київська міська спілка ветеранів АТО. Ревізійну комісію очолила Юлія Цепун – дружина Героя Небесної Сотні. “Це запорука тому, що «Муніципальна варта» залишиться поза політикою”, – вважає посадовець.

“Закликаю активних киян, які бажають захищати від злочинців свій дім, вулицю, район, місто, приєднуватися до «Муніципальної варти». Я нагадаю: найбезпечнішими наші вулиці були у лютому-березні 2014, коли кияни вийшли на їх захист. Сьогодні ми можемо допомогти підтримати лад на вулицях столиці”, – зазначив Володимир Бондаренко.