В Києві відбувся Форум «Україна-Ізраїль 2016»

Опубліковано: 30/11/2016 2:01
Автор: Alex

В Києві відбувся Форум «Україна-Ізраїль 2016. 25 років дипломатичних відносин: від загальної спадщини до спільного бачення». Організатор Форуму – Посольство Держави Ізраїль в Україні, Співорганізатор – A7 CONFERENCES.

Форум було організовано з нагоди 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Державою Ізраїль і Україною. Основною метою заходу було висвітлення політичних аспектів та економічних, культурних досягнень країн протягом 25-ти років відносин.

Форум об’єднав понад 500 державних діячів, представників бізнесу та громадських організацій Держави Ізраїль та України задля обговорення перспектив встановлення діалогу, який стане ключовим для подальшої плідної співпраці між країнами.

В ході панельних дискусій учасники мали можливість почути історії успіху, плани на майбутнє та актуальні питання у сферах підприємництва, сільського господарства, туризму, освіти, охорони здоров’я та історії. Важливою частиною форуму стало обговорення питання про розгляд основних пріоритетів і напрямків майбутнього українсько-ізраїльського співробітництва.

spiker

 

 

Головною особливістю заходу стала лекція спікера парламенту (Кнесету) Держави Ізраїль, пана Юлія Едельштейна.
Спікер парламенту Держави Ізраїль Юлій Едельштейн зазначив: «Сьогодні ти у владі, завтра – в опозиції. Парламент, як демократичний інструмент – це незмінний факт. Україна, безсумнівно, демократична країна. Ми не будемо переписувати історію наших взаємовідносин. Наші взаємини розвиваються, і переповнений зал представників різних сфер діяльності під час Форуму свідчить про правильність цього шляху. Ми ростемо тому, що не закриваємо очі на те, що відбувається, не виставляємо пріоритети, ми не кидаємо каміння і не чекаємо, коли його необхідно буде збирати, ми якось робимо все відразу».

 

 

posol

 

«Я думаю, що основна мета проведення Форуму – це обмін думками і досвідом між нашими колегами з Ізраїлю і нашими українськими друзями. Такий обмін служить максимальній реалізації кожного з нас, а це найголовніше. На мою думку, саме це і є запорукою процвітання як Держави Ізраїль, так і України. Це саме той секрет, який робить всіх нас все більш і більш успішними», – сказав Еліав Бєлоцерковські, Надзвичайний і Повноважний Посол Держави Ізраїль в Україні.

 

 

 

 

 

kirilenko

 

 

В’ячеслав Кириленко, Віце-прем’єр-міністр України, наголосив: «В історії наших народів є багато драматичних сторінок. Єврейський народ пережив жахливу трагедію Голокосту. Український народ пережив страшну трагедію Голодомору. Наші народи знають ціну життю, незалежності та територіальній цілісності своїх країн. Ми будемо й надалі робити все для зміцнення дружби між Україною та Ізраїлем».

 

 

portnikov

 

Віталій Портніков, український журналіст, політичний оглядач та публіцист, під час Форуму зазначив: «Існує історичний зв’язок між євреями України та Ізраїлю, між євреями і українцями. В’язні Сіону, серед яких був і спікер Кнесету Юлій Едельштейн, як і українські борці за свободу, що потім працювали над Декларацією незалежності України, утримувалися в одних таборах і в’язницях Радянського Союзу. Зусилля в’язнів Сіону призвели до можливості вільно обирати Вітчизну. Зусилля українських дисидентів – до незалежності України. І це справедливо. Ще школярем – а це був час ув’язнення пана Едельштейна – я замислювався, чому євреї після тисячоліть вигнання отримали право повернутися і створити власну державу, а українці не мають на це право на своїй землі. І останні 25 років ми маємо те, чого не було упродовж всього часу нашої спільної історії – взаємини на рівні незалежних держав, що репрезентують інтереси наших народів».

 

 

forum

 

Також на Форумi виступили: Уляна Супрун, В.о. Міністра охорони здоров’я України; Йоєль Хассон, Член Кнесету; Йоєль Развозов, Член Кнесету; Юлія Маліновскі, Член Кнесету; Ганна Гопко, Голова Комітету Верховної Ради України у закордонних справах; Борислав Розенблат, Заступник голови Комітету з питань промислової політики та підприємництва, Верховна Рада України; Георгій Логвинський, Заступник голови Комітету, Голова підкомітету з міжнародно-правових питань та внутрішньо переміщених осіб Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин; Ольга Лапушенко, Генеральний директор, LISOD Клініка ізраїльської онкології; Максим Рабінович, Директор з розвитку, Нова Пошта; Дарія Ісакова, Головний редактор, Landlord; Любомир Дикун, Віце-президент Асоціації виробників молока України; Дмитро Ніколаєв, Керівник проекту, Український проект бізнес розвитку плодоовочівництва (UHBDP); Сергій Савранський, Директор, Netafim Ukraine; Алі Аврахам, Голова департаменту комунікацій, Університет Хайфи; Ірина Головатенко, Директор, Прес-центр УНІАН; Максим Гольденберг, Експерт з надзвичайних ситуацій та міжнародних зв’язків, Травматична коаліція Ізраїлю; Марина Белінські, Віце-президент, Національна академія державного управління при Президентові України; Ярон Сачер, Реабілітаційний центр Loewenstein; Марк Шерман, Відділ медичної психології, експерт з травм, Північний округ; Рафаєль Юча, Директор, Арт-Завод Платформа; Раз Пелег, Директор з продажу, MOBILEYE; Роман Голд, Керуючий партнер, JS Capital; Олена Донець, Генеральний директор Центру підприємництва Тель-Авівського університету (STARTAU); Віталій Черноіваненко, Президент, Українська асоціація юдаїки; Максим Яковер, Засновник, Креативний простір «Часопис», Співзасновник, DreamKyiv; Ярослав Бойко, Директор, Agrilab; Леонід Фінберг, Директор, Інститут єврейських досліджень та інші.

15268068_893066704162938_917679115506683109_n

Також в рамках заходу, вперше в Україні, відбулася презентація та демонстрація технологічної розробки унікальної ізраїльської компанії ReWalk Robotics, що надає можливість ходити людям з обмеженими фізичними можливостями.

Матеріали та відео-запис Форуму доступні на сайті: www . a 7 conf . com / uif 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx