Від «Академмістечка» до Новобіличів поїде тролейбус

Від станції метро «Академмістечко» до житлового масиву Новобіличі у Святошинському районі збудують тролейбусну лінію. Відповідне розпорядження підписав Київський міський голова Віталій Кличко.

«Будівництво тролейбусної лінії забезпечить зручний і швидкий доступ до місць роботи, сфери обслуговування, культурних та освітніх закладів, близько 5 тисяч пасажирів на годину, що користуватимуться даним тролейбусним маршрутом», – зазначив заступник голови КМДА Ілля Сагайдак.

Замовником зазначених робіт визначено КП «Київпастранс». Так, комунальному підприємству доручено визначити генеральні проектну та підрядну будівельну організації, розробити проектну документацію, провести, затвердити її експертизу, розробити, погодити з Управлінням патрульної поліції в м. Києві Департаменту патрульної поліції НП України та подати на затвердження до Департаменту транспортної інфраструктури схему організації дорожнього руху на період виконання робіт.

Будівництво тролейбусної лінії здійснюватиметься за рахунок фінансування з міського бюджету відповідно до Програми економічного та соціального розвитку м. Києва на 2016 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx