Віталій Кличко вітає акторів з Днем театру – ВІДЕО

Мер Києва Віталій Кличко виступив на церемонії вручення премій “Київська пектораль” і привітав акторів (яких назвав “актерами”) та режисерів з Днем театру.

“Я хотів би привітати всіх присутніх в “нашему маленькому театрі”! Знаєте, така дійсно театральна атмосфера. Я хочу привітати всіх, хто тут зібрався, з професійним святом – Міжнародним днем театру! Знаю, що це особливий день для “актерів”, режисерів, для всіх тих, хто має відношення до мистецтва, а також для тисяч, для мільйонів глядачів, які завжди чекають на вистави, які чекають на позитивні емоції, яких дійсно в останній час нам всім не вистачає”, – сказав Кличко.

“Наш театр дає можливість осмислити багато речей, подумати, отримати емоції, яких дійсно не вистачає. І він виховує молоде покоління, і, найважливіше, він об’єднує людей. Це так важливо сьогодні. В нашій столиці щодня зустрічають глядачів три державних та двадцять комунальних театрів. Хочу висловити всім вдячність за самовіддане служіння мистецству, за ваш театральний пошук, за вашу роботу”, – додав Віталій Кличко.

Як прозвучало на церемонії, за минулий рік на театральні заклади з міського бюджету було витрачено 60 млн. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне
- фильмы в кинотеатрах Украины