Влада підтримує проекти Бюджету участі

Перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс проголосував за кілька проектів, поданих на розгляд до Бюджету участі. Він також запросив активних киян та гостей міста долучитися до відбору найкращих, взявши участь у онлайн-голосуванні.

«Я постійно відслідковую реалізацію цього проекту в Києві, адже вбачаю у ньому нові можливості для розбудови міста. Якщо у місті живуть активні, цілеспрямовані, розумні люди – їхні пропозиції будуть такими ж. І я щиро радий, що це підтверджує кількість і якість ідей, які ми побачили вже на першому етапі. Хочу вірити, що всі хороші пропозиції будуть підтримані, однак для цього нам не обійтися без активності містян. Саме тому я запрошую всіх – голосуйте. Читайте і підтримуйте те, що вважаєте найбільш актуальним – і воно буде реалізоване», – наголосив Геннадій Пліс.

Однак перший заступник голови КМДА не готовий розголошувати своїх фаворитів.

«Це буде не зовсім коректно щодо інших учасників. Запевняю – вибирати було нелегко. Я вражений тим, скільки хороших задумок мають містяни. І хочу вірити, що ті ідеї, які цього разу з якихось причин відхилені, будуть допрацьовані наступним разом. Що стосується нинішнього голосування – вірю, що у ньому переможуть найкращі», – наголосив Геннадій Пліс.

Нагадаємо, до Бюджету участі активні кияни подали 503 проекти, із них допущено до голосування 321 проект. Що стосується галузей, які викликають найбільшу зацікавленість киян, які прагнуть змін, безумовними лідерами є спорт і освіта – 92 і 78 проектів відповідно. Трохи менше уваги дісталося культурі й туризму (65) і комунальному господарству міста (60). Як зазначили організатори, в цілому охоплені всі галузі.

Віддавати голоси за кращі ініціативи, які втілюватимуть у столиці цьогоріч, можна до 29 січня. Наразі вже проголосували майже 10 тисяч осіб. На реалізацію проектів-переможців у 2017 році передбачено 50 млн грн.

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Статті та новини
школа 114
Київ виділив півмільярда гривень на капремонти шкіл 21/03/2018 12:44
Різдвяний ярмарок
Де пройдуть ярмарки цього тижня 20/03/2018 23:43
Київ визначить свій талісман 16/03/2018 11:32
бронетехніка
Більше 300 школярів дізнались про професії та подивилися на танки 15/03/2018 21:00
валідатор
Маршрутки повинні отримати валідатори для оплати проїзду електронним квитком 15/03/2018 11:17
Нові об'єкти
Кідландія
Кідландія – місто для дітей
Кличко вело
Київський велотрек відкрив дитячу спортивну школу разом з Кличком – ФОТО
сквер на Контрактовій
На Контрактовій площі заклали сквер – ФОТО
Samsung Galaxy Studio
Samsung Galaxy Studio демонструє віртуальну реальність – ФОТО
Fabius
Fabius – ресторан на Столичному шосе Столичне шосе, 70
Відгуки
Евгений Талисманом города должен стать "благоухающий" и "специфически" обустроеный центральный железнодорожный вокзал г. Киева. Этот талисман может с успехом ...Алексей Кунах робити ренген на протязі......Анатолій Накінець-то в КМДА появився заступник у якого поки що є нормальні думки. А поки КМ буде приймати відповідні нормативні документи (думаю декілька років...23 лютого – осучаснений «Фауст» у Національній опері | Київ1 - сітігайд #1 […] […]...Київпастранс зробив додаткову зупинку на період ремонту "Святошина" | Київ1 - сітігайд #1 […] орієнтовно до кінця травня, на період капітального ремонту станції метро «Святошин» та закриття виходу з підземного переходу до проспекту [&...Petr Gorthitsa ВМЕСТО РЫСАКОВ ПУСТИТЬ ДЕПУТАТОВ...Ага! ...или закусывать нормально! )))...Догадостный Ну наконец то дошло......Фінал Ліги чемпіонів УЄФА пройде на такому ж високому рівні, як і Євробачення-2017 – Кличко | Київ1 - сітігайд #1 […] Нагадаємо, що столиця України прийме фінал Ліги чемпіо… […]...Лютий у Національній опері стане місяцем дебютів та відкриттів | Київ1 - сітігайд #1 […] Дитюк співатиме в декількох оперних виставах: «Фауст», «Євгеній Онєгін» та «Джанні […]...
Популярне