Як безкоштовно встановити лічильники води пільговим категоріям

Для того щоб безкоштовно встановити лічильники гарячої та холодної води окремим пільговим категоріям населення варто зробити 10 простих кроків. Така ініціатива запроваджена міською владою у рамках програми «Турбота. Назустріч киянам», це інформує “Центр комунального сервісу”.

  1. Першим кроком є звернення мешканця до центру обслуговування комунального концерну «Центр комунального сервісу». З адресами центрів можна ознайомитися на сайті концерну (або звернутися до контакт-центру за тел.: (044) 247-40-40).
  2. Другий крок – оформлення мешканцем заяви та надання пакету документів відповідно до пільгової категорії.
  3. Третім кроком є передача Концерном заяви та пакету документів на розгляд Департаменту житлово-комунальної інфраструктури.
  4. Четвертий крок щодо встановлення лічильника (або лічильників) – прийняття рішення комісією Департаменту житлово-комунальної інфраструктури.
  5. П’ятим кроком є дзвінок працівника Концерну мешканцю щодо прийнятого рішення, узгодження дати та часу для візиту майстра.
  6. Після цього у назначений мешканцем час приходить майстер, що обстежує умови, визначає специфікацію матеріалів – це шостий крок.
  7. Сьомим кроком є монтаж, встановлення лічильника(ів)…
  8. а восьмим – його (їх) опломбування.
  9. Дев’ятий крок – постановка лічильника (ів) на облік до постачальників послуг.
  10. Десятим кроком є відображення у квитанції даних із лічильників.

Зазначена програма діє для інвалідів І групи підгрупи А, дітей-інвалідів підгрупи А, опікунів неповнолітніх дітей-сиріт, інвалідів І групи підгрупи Б та інвалідів ІІ групи, одиноких непрацюючих пенсіонерів, які потребують догляду (розмір пенсійної виплати яких не перевищує півтора прожиткових мінімуми доходів громадян для осіб, що втратили працездатність).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне