З 1 квітня проїзд у метро для пільговиків – виключно за Карткою киянина

З 1 квітня цього року проїзд у метрополітені для пільговиків буде здійснюватися виключно за допомогою Картки киянина. Про це заявив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко.

“Нагадаю, що місто вже тричі переносило дату введення Картки киянина як єдиного засобу пільгового проходу у метро, проте дата 1 квітня 2017 року наразі є остаточною. Отримати картку може будь-яка особа, яка зареєстрована, працює або навчається у столиці”, – сказав Бондаренко.

Для отримання картки необхідно звернутися до відділень Ощадбанку, маючи паспорт та ідентифікаційний номер, довідку з місця роботи або навчання. Для пільгових же категорій населення необхідно звернутися до районних управлінь соціального захисту, маючи додатково документ, що підтверджує пільгу.

Час виготовлення картки – 14 днів. Метрополітен активує пільговий транспортний додаток у 4 точках: Політехнічний інститут, Дорогожичі, Майдан Незалежності, Дарниця.

Ощадбанком вже перевипущено 500 тисяч карток для користувачів. Крім цього, місто працює з Приватбанком для реалізації пілотного проекту віртуальної Картки киянина – відповідного мобільного додатку для смартфонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне