Запрошуємо до “Музичної скриньки Івана Козловського” – ВІДЕО

Опубліковано: 13/09/2016 14:15
Автор: admin

Гала-концертом «Музична скринька Івана Козловського» за участю солістів Національної оперети України, Національної опери України, Національної філармонії України, київських музичних театрів і колективів розпочато IV концертний сезон Мистецько-концертного центру ім. Івана Козловського Київського національного академічного театру оперети.

Глядачі побачили не просто концерт майстрів мистецтв, а казкове музичне дійство, в якому поєдналися факти і легенди, духовне і матеріальне, справжні й штучні коштовності, загадки й відповіді.

У програмі гала-концерту брали участь солісти Національної оперети України, заслужені артистки України Ірина Беспалова-Примак і Тамара Ходакова, лауреати міжнародних конкурсів Ганна Коваль і Олександр Чувпило. “Коштовними діамантами” скриньки стали арії у виконанні солістки Національної опери України, заслуженої артистки України Катерини Стращенко та виступ автора проекту «Леді Опера», солістки Національної філармонії України.

Також з музичними привітаннями завітали: Театр хореографічних мініатюр “Адажіо» Ганни Лащенко, який представив сцену з прем’єрної вистави «Серце лебедя», солістка ансамблю ЗСУ Христина Охитва.

Зразковий театр дитячого мюзиклу “О’Кей!” Оксани Ковальової:

Гурт «G-ART» (Горлиця-АРТ) у складі народної артистки України Наталії Павловської та Олександра Бублієнка:

З привітанням виступив народний артист України Володимир Талашко:

За сприяння посольства КНР у концерті брала участь солістка фольклорного інструментального ансамблю Чень Миняо, яка зіграла на унікальному китайському інструменті, який схожий на українську бандуру:

Мистецько-концертний центр імені Івана Козловського був відкритий Київським національним академічним театром оперети восени 2013 року. З того часу на цій творчій платформі змогли реалізувати свої проекти артисти різних напрямів: від класичної опери до джазового року, від молодіжної поезії до дитячих камерних вистав.

Створення своєрідної вітальні, «майданчика-дому» – одна з базових цілей існування центру взагалі. Адже Іван Семенович Козловський був дуже гостинною людиною – любив творчу тусовку та обов’язково пригощав друзів, влаштовував чаювання.

Атмосфера у вітальні радикально відрізняється від концертної зали – тут глядач може зблизька роздивитися все, що відбувається. Тут салонна атмосфера, дуже камерна сцена і домашня обстановка. Зараз у Києві такого формату фактично немає, тому цей центр – вельми уникальне явище.

opera1

До нового сезону в залі ім. І. Козловського відбулися значні позитивні технічні зміни, які дозволяють виконавцям та режисерам реалізувати свої найсміливіші творчі задуми: не тільки класично-академічні, але й сучасні інноваційні проекти.

На відкритті нового сезону були присутні почесні гості: іноземні дипломати, представники державних структур, відомі українські митці та журналісти.

Вітальня Козловського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx