10 вересня – скажена комедія «Потрібні брехуни!»

Читайте також

Українців закликали “запасати” гроші

В експертному середовищі вважають, що взимку українцям відключатимуть електроенергію в поточному режимі.

Затримано киянина, який за $25 тисяч “працевлаштовував” до спецслужби

У Києві був затриманий чоловік, який пропонував працевлаштування в правоохоронний орган за 25 тисяч доларів.

Яка буде мінімальна зарплата у 2026 році

Як повідомляла «Судово-юридична газета», у жовтні парламент підтримав  законопроект про Державний бюджет на 2026 рік за основу №14000.

У донорському хабі «Теплокровні» відкривається інтерактивна виставка про кров та донорство

Донорський хаб «Теплокровні», створений за ініціативи ПУМБ і Mastercard, відкриває мобільний інтерактивний простір про кров та донорство.

Комунальні витрати зростають

У листопаді 2025 року в Україні зафіксовано чергове зростання комунальних витрат.

Поділитися

Запрошуємо на виставу «Потрібні брехуни!», скажену комедію на дві дії за п’єсою Іва Жаміака, у постановці Стаса Жиркова.

Про виставу:

Багатий і самотній месьє Амількар шукає найталановитіших брехунів для незвичайної роботи. Художник-невдаха, дівчина за викликом, акторка – усі вони збираються у заміському будинку, де їм пропонують майстерно брехати за гроші. Герої захоплюються грою, закохуються, але чи справжні їхні почуття, чи це чергова вистава?

Вистава обіцяє безліч сміху, несподіваних поворотів та щирих емоцій.

Деталі:

Коли: 10 вересня, 18:00

Де: Київський національний академічний Молодий театр, м. Київ, вул. Прорізна, 17

Тривалість: 2 години 30 хвилин (з антрактом)

Автор: Ів Жаміак

Режисер: Стас Жирков

Увага! У виставі лунають звуки пострілів.

Більше подій на Афіші.