11 червня – День Франкофонії на вулиці Костьольній

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

11 червня одна з історичних вулиць Києва – Костьольна – стане пішохідною на час  проведення Дня Франкофонії. На гостей заходу чекає європейський ярмарок за участю понад 100 виробників hand-made-продукції, вуличний театр, кулінарні майстер-класи тощо.

«Уже третій рік поспіль у Києві проводиться свято Франкофонії, щоб у цікавій та інтерактивній формі поширити  знання про багату культуру франкомовних країн: Канади, Франції та Швейцарії. Цього року усі, хто завітають на вулицю Костьольну, відчують себе у центрі справжнього європейського ярмарку з французьким шармом», – повідомила заступник голови КМДА Ганна Старостенко.

Вона додала, що на час проведення події вся вулиця буде перекрита для руху автотранспорту.

Під час заходу працюватиме ярмарок, учасниками якого стануть понад 100 виробників hand-made-продукції, маркет із двадцятьма українськими дизайнерами. Із розважальної програми заплановані вуличний театр, дві музичні сцени, де в режимі нон-стоп виступатимуть бенди та діджеї, проводитимуться кулінарні майстер-класи та багато іншого. Для дітей організують зону з постійними майстер-класами. Окрім того, працюватимуть фудкорт і фотозони.

Вхід на свято безкоштовний.

День Франкофонії День Франкофонії День Франкофонії