11 червня – День Франкофонії на вулиці Костьольній

11 червня одна з історичних вулиць Києва – Костьольна – стане пішохідною на час  проведення Дня Франкофонії. На гостей заходу чекає європейський ярмарок за участю понад 100 виробників hand-made-продукції, вуличний театр, кулінарні майстер-класи тощо.

«Уже третій рік поспіль у Києві проводиться свято Франкофонії, щоб у цікавій та інтерактивній формі поширити  знання про багату культуру франкомовних країн: Канади, Франції та Швейцарії. Цього року усі, хто завітають на вулицю Костьольну, відчують себе у центрі справжнього європейського ярмарку з французьким шармом», – повідомила заступник голови КМДА Ганна Старостенко.

Вона додала, що на час проведення події вся вулиця буде перекрита для руху автотранспорту.

Під час заходу працюватиме ярмарок, учасниками якого стануть понад 100 виробників hand-made-продукції, маркет із двадцятьма українськими дизайнерами. Із розважальної програми заплановані вуличний театр, дві музичні сцени, де в режимі нон-стоп виступатимуть бенди та діджеї, проводитимуться кулінарні майстер-класи та багато іншого. Для дітей організують зону з постійними майстер-класами. Окрім того, працюватимуть фудкорт і фотозони.

Вхід на свято безкоштовний.

День Франкофонії День Франкофонії День Франкофонії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне