11 вересня — вистава за п’єсою Мольєра «Тартюф»

Читайте також

Глінтвейн і мангал замість світла

Кияни влаштували пікнік у дворі багатоповерхівки після кількох діб без електроенергії.

Віталій Кличко чесно про ситуацію в Києві

Проводимо зараз комісію ТЕБ та НС. З усіма департаментами, заступниками голови КМДА, службами, головами районів міста.

Ситуація зі світлом у Києві може покращитися вже з вечора 15 січня

З вечора четверга, 15 січня, у столиці очікується поліпшення ситуації з електропостачанням, якщо не буде нових масованих атак на енергосистему.

Вечір пам’яті Юрія Тарнавського у книгарні Старого Лева

Книгарня-кав’ярня Старого Лева запрошує на літературний вечір, присвячений пам’яті та творчості видатного поета Юрія Тарнавського

Вистава «Кава похапцем або Сніданок в наручниках»

Це глибока розмова про кохання упущене. Про ті моменти, які ми пропускаємо в хаосі буднів, і про деталі, з яких складається пазл нашого життя

Поділитися

Запрошуємо на виставу «Тартюф» за однойменною п’єсою Мольєра, що відбудеться 11 вересня 2025 року в МЦКМ.

Ця гостра сатира не втрачає своєї актуальності, адже вона висміює лицемірство та надмірну довірливість. Історія розповідає про шахрая Тартюфа, який втирається в довіру до глави родини Оргона і здобуває майже необмежену владу над ним та його близькими.

Деталі:

Коли: 11 вересня, 18:00.

Де: МЦКМ, Київ.

Тривалість: 120 хвилин.

Вартість квитків: 790–1690 грн.

Вікові обмеження: 16+.

Важливо: у виставі використовуються світлові ефекти та лунають звуки пострілів.

Квитки можна придбати на сайті або в касах міста.

Більше подій на Афіші.