13 вересня — вечір музики: «Barocco Romantico»

Читайте також

Тепло повертається: Кличко назвав терміни відновлення опалення

 Мешканці Києва, чиї оселі двічі залишалися без тепла через масовані обстріли 9 та 20 січня, почнуть отримувати теплоносій вже цієї ночі.

Глибокий аварійний режим у Києві

Енергосистема столиці перебуває у критичному стані.

У ДТЕК пояснили критичну ситуацію зі світлом у Києві

У Києві та області тривають масштабні обмеження електропостачання. Ситуацію, спричинену черговими атаками на енергосистему, суттєво ускладнюють складні погодні умови.

Торговельні мережі закликали підтримати вітчизняного виробника

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко звернулася до представників ритейлу з офіційним закликом: надавати пріоритет українським продуктам харчування на полицях магазинів.

С-кровля дає 3 найважливіші характеристики які мають бути в металочерепиці

Металочерепиця стала незамінним покрівельним покриттям. Вона є найпопулярнішим покриттям для покрівель і поєднує в собі найкращі характеристики.

Поділитися

Запрошуємо на концерт «Barocco Romantico», де Камерний ансамбль «Київ» виконає барокову музику в романтичних аранжуваннях. Це унікальна можливість почути, як композитори XIX століття переосмислили твори своїх попередників, перетворивши музику для супроводу на музику для вдумливого слухання.

Програма концерту:

  • Томазо Антоніо Віталі — Чакона соль-мінор (Аранжування Фердинанда Давіда)
  • Ґеорґ Фрідріх Гендель — Соната Ре мажор (Аранжування Карла Фрідберґа)
  • Франческо Марія Верачіні — Соната сі мінор (Аранжування Альфреда Моффата)
  • Джузеппе Тартіні — Соната соль мінор «Didona Abbandonata» / «Покинута Дідона» (Аранжування Еміля Соре)

Деталі

Коли: 13 вересня, 17:00

Де: Київський будинок вчених, вул. Володимирська 45-а

Виконавці:

Камерний ансамбль «Київ»:

  • Михайло Білич (скрипка)
  • Андрій Васін (фортепіано)

Квитки можна придбати за посиланням у першоджерелі.

Більше подій на Афіші.