23 листопада – Інвестиційний форум Києва

Читайте також

Куди піти на вихідних у Києві 25 та 26 жовтня

Ці вихідні насичені подіями і для поціновувачів високого мистецтва, і для любителів динамічних розваг. Обирайте свій ритм і наповнюйте осінь новими враженнями

Музичний вечір #НАШАПКУ з гуртом «МОВА» у Pepper’s Club

Музиканти гурту «МОВА» делікатно та з любов’ю переосмислюють українські хіти 1960–1980-х років, додаючи їм сучасного звучання

Творчий вечір Олексія Горбунова у Pepper’s Club

Талановитий актор, яскравий артист та харизматична особистість виступить у супроводі live band лише для 200 гостей, що забезпечить унікальну атмосферу

«Королі Триб’ютів»: Триб’ют-концерт U2 від гутру Jack London

Pepper’s Club запрошує шанувальників ірландського року на концерт із серії «Королі Триб’ютів», де прозвучать хіти культових U2 у виконанні гурту Jack London!

Концерт Blues Country Trio «ХПЗ» у Pepper’s Club

На вас чекає живе звучання, що поєднує глибокий блюз, енергійний кантрі та яскравий свінговий ритм, створюючи чарівну атмосферу, яка захоплює з першої ноти

Поділитися

23 листопада у НСК «Олімпійський» відбудеться Інвестиційний форум міста Києва, організований Київською міською державною Адміністрацією.

До участі у Форумі запрошені видатні зарубіжні та українські економісти, державні діячі, представники українського та міжнародного бізнесу, міжнародних фінансових організацій та фондів.

Програмою Форуму передбачено проведення панельних дискусій щодо інвестування і розвитку Києва та презентації проектів у сферах інфраструктури, енергозбереження, ІТ-технологій, соціальної сфери, промисловості і нерухомості.

Серед спікерів Форуму:

  • Київський міський голова Віталій Кличко;
  • перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс;
  • заступники голови КМДА – Ілля Сагайдак, Петро Пантелеєв, Олександр Спасибко, Микола Поворозник, Ганна Старостенко;
  • Голова Управління інформаційно-комунікаційних технологій та захисту інформації КМДА Юрій Назаров, та інші.

Кожна сесія панелі буде закінчуватися дискусійною платформою, що дасть можливість усім учасникам на найвищому рівні обговорити проблеми розвитку Києва та залучення інвестицій в економіку столиці. Також під час Форуму представники українського бізнесу матимуть змогу представити свої проекти та провести переговори з потенційними інвесторами щодо їх спільної реалізації.

Місце проведення: НСК «Олімпійський», вул. Велика Васильківська, 55.

Для своєчасної реєстрації необхідно підтвердити участь у Форумі до 01 листопада за допомогоюреєстраційної форми, або за телефоном: +380933625899.