50 видатним спортсменам присудили стипендії Київського міського голови у 2024 році

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

50 видатним киянам – діячам фізичної культури і спорту присудили стипендії Київського міського голови у 2024 році. Їхній перелік затверджено відповідним розпорядженням міського голови. Про це інформує Департамент молоді та спорту КМДА.

До списку стипендіатів за високий професіоналізм, вагомі внески у розвиток спортивної галузі і багаторічне сумлінне виконання професійних обов’язків увійшли громадяни України, які досягли 60-річного віку, проживають і зареєстровані у столиці.

Серед них, зокрема, спортсмени, які посіли 1-6 місця на Олімпійських, Паралімпійських, Дефлімпійських іграх; чемпіони, призери спортивних змагань міжнародного та всеукраїнського рівнів; тренери, котрі активно працювали у своїй сфері не менше 30 років. Зокрема, в таких дисциплінах як греко-римська та вільна боротьба, легка атлетика, фехтування, веслування на байдарках і каное, баскетбол, стрільба з лука, бадмінтон, гандбол, сучасне п’ятиборство, бокс, шахи тощо.

Стипендії виплачуватимуть у межах видатків, передбачених у міському бюджеті на 2024 рік у галузі «Фізична культура і спорт».

Таке рішення дасть змогу не лише підтримати видатних столичних спортсменів, а й заохотити їх до популяризації та розвитку фізичної культури і спорту Києва.