8-9 квітня відбудеться Київський напівмарафон

Читайте також

У центрі Києва пропонують зробити міський парк

На місці знесеного старовинного будинку на вулиці Жилянській, 47, пропонують створити міський парк природного охолодження.

Рада декриміналізувала дрібні крадіжки до 3028 грн

Верховна Рада ухвалила закон, що декриміналізує дрібні крадіжки на суму до 3028 грн. Запроваджено нові штрафи та посилено адміністративну відповідальність за такі правопорушення.

Як орендувати склад в Києві: корисні поради

Оцініть, скільки місця вам знадобиться? Вам потрібен невеликий склад для зберігання кількох коробок або просторий склад для розміщення великого запасу товарів?

Росіянин накрав в “Епіцентрі” зубної пасти на 400 гривень

Громадянин Російської Федерації здійснив крадіжку у будівельному гіпермаркеті "Епіцентр" в Києві. Чоловік поцупив кілька тюбиків зубної пасти.

Киян і гостей міста запрошують на 9 безоплатних прогулянок столицею

Управління туризму та промоцій КМДА і Київський центр розвитку туризму підготували для містян і гостей Києва 9 безоплатних екскурсій, серед яких – новий маршрут Печерським районом і прогулянка, адаптована для маломобільних груп населення.

Поділитися

8-9 квітня у Києві відбудеться традиційний, вже сьомий, Київський напівмарафон – Nova Poshta Kyiv Half Marathon.

Втретє напівмарафон залучає до співпраці благодійні фонди, щоб привернути увагу суспільства до актуальних проблем та допомогти їхньому вирішенню. У 2014 році завдяки благодійному забігові нам вдалося зібрати 150 000 гривень, у 2015 році ця цифра зросла до 644 595 гривень.

“У 2017-му у нас буде вже сьомий Київський півмарафон. За цей час ми стали лідером бігових змагань у нашій країні та встановили високі стандарти подібних подій.
Радий, що всі ми — складові великого бігового свята — Nova Posta Kyiv Half Marathon 2017, котре історичний Київ точно запам’ятає”, – відзначає Дмитро Черніцький, CEO Run Ukraine.