Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Читайте також

Різдвяний літературний вечір у Молодому театрі

Подія буде присвячена обговоренню локальних традицій Різдва в різних куточках України, розмовам про віру в дива та святкові зібрання

Благодійний майстер-клас: створення різдвяного віночка

На майстер-класі ви створите різдвяний віночок, який завдяки використанню стабілізованих рослин та природних матеріалів зберігатиме форму та колір до 10 років

Найбільший маркет подарунків Києва від «Всі. Свої»

Організатори обіцяють атмосферу, де поєднуються колядки та електро-етно-поп, новомодні прикраси та дідух, а автентичні страви готуються на сучасних девайсах

Бетховен: «Їхав козак за Дунай» та камерні перлини

Національний будинок музики запрошує на завершальний концерт із серії подій, приурочених до 255-річчя від дня народження Людвіґа ван Бетховена

«Amandante»: Київська прем’єра камерної опери

Національна філармонія України запрошує на прем'єру в Києві камерної опери «Amandante» українсько-нідерландського композитора Максима Шалигіна

Поділитися

Черговий вечір у Києві. Сидимо у квартирі багатоповерхівки без світла. Проте ми вже до цього давно готові. Павербанки, зарядна станція, автономні ліхтарі – ще з зими 2022-2023, коли росіяни нещадно бомбили ракетами українську енергосистему. Тож, світло й інтернет у нас є, але ж хіба це нормально?

Коли російські ракети летять на Західну Україну, іноді навіть залітаючи по дорозі на територію Польщі чи інших країн. Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей. Вони розбивають електростанції, лікарні, житлові будинки. Довго ще будемо спостерігати? Може, час вже збивати?!

Президент України Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський у інтерв’ю агентству Reuters висловився про можливість Заходу збивати ракети РФ над країнами НАТО:

“Коли летять ракети, піднімаються польські літаки, але вони не збивають російські ракети. Чи можуть вони це зробити? Я впевнений, що так. Чи це атака країн НАТО, їхня причетність? Ні!”

На його думку, це лише питання волі. Всі бояться ескалації. Але чомусь усі вже звикли, що українці гинуть, і це не ескалація?

https://youtu.be/gZFPhW3RhX8?si=CW4R5smKEoemyg2L&t=215

“Поки ми не накопичили потрібної кількості систем ППО, поки в нас немає літаків в достатній кількості, ми просимо партнерів нас підтримати. Допоможіть нам! Ми знову ж таки підходимо до ініціативи закриття неба”, – зазначає Олександр Мусієнко, керівник Центру військово-правових досліджень.

Він вважає, що наразі Росія зробила набагато більше кроків до конфронтації і ескалації. І у тих, хто постійно на Заході каже про те, що не можна допустити ескалації, про те, що це буде витком, про те, що Росія звинуватить, що це ми ескалуємо, і так далі, тепер не буде аргументів:

“Адже Росія ж перша зіграла в ескалацію, то чому тепер не надати підтримку і допомогу безпосередньо Україні?”

Експерт вважає, що крім того і війська окремих країн НАТО можуть вводитися на територію України, для обслуговування західної техніки, навчання воїнів ЗСУ, та навіть прикриття північних кордонів,  що  дозволить вивільнити ресурси для війни на російському фронті.