“Динамо” грає з “Наполі” на Олімпійському

Читайте також

Левітація, акробатика і святкова магія: як пройшло новорічне циркове шоу від Magic Brothers

27 та 28 грудня в КВЦ «Парковий» відбулася серія яскравих новорічних шоу для всієї родини від Magic Brothers.

Родинне Різдво: у Києві відбулася наймасштабніша різдвяна вечеря України

Ця подія об'єднала майже 500 учасників — прийомних батьків, опікунів та їхніх дітей із різних куточків України (Закарпаття, Одещини, Миколаївщини та інших областей), щоб подякувати їм за подароване дітям родинне тепло.

«Крижинка» повертається: у Києві відновили роботу легендарної школи фігурного катання

Київська міська рада офіційно підтримала петицію мешканців столиці щодо збереження та відновлення роботи льодової арени «Крижинка».

У Києві стабілізують теплопостачання

У столиці тривають невідкладні технологічні роботи на тепломережах.

Метро Києва на свята: графік руху поїздів 1–2 січня 2026 року

У перші дні нового року Київський метрополітен працюватиме в адаптованому режимі.

Поділитися

13 вересня київське “Динамо” зіграє свій перший матч з італійським “Наполі” на НСК Олімпійський у рамках групового турніру Ліги чемпіонів.

Майбутній поєдинок розпочнеться о 21:45 і обіцяє бути цікавим і драматичним.

 

Нагадаємо, що динамівцям украй складно даються поєдинки в єврокубках з італійськими клубами. З 20 матчів «біло-сині» зуміли перемогти лише у двох.