В Києві почали з’являтися спеціалізовані світлофори

Читайте також

Мільйон «закопали» в парку Позняки

Черговий корупційний скандал навколо столичних зон відпочинку: правоохоронці викрили схему розтрати бюджетних коштів під час реставрації парку «Позняки».

Податок 5% чи штраф 85 тисяч

У Верховній Раді зареєстровано резонансний законопроєкт №15031, який має на меті вивести з тіні мільйонні доходи орендодавців.

Гендиректор Yasno пояснив «парадокс» січневих платіжок

Мешканці Києва дедалі частіше стикаються з ситуацією, коли суми в квитанціях за електроенергію зростають попри регулярні відключення.

Киянам перерахують квитанції за опалення і гарячу воду

Киянам перерахують вартість опалення та гарячого водопостачання за січень 2026 року.

19 лютого в Києві та області на дорогах очікується ожеледиця

Завтра, 19 лютого, в Києві та області на дорогах очікується ожеледиця (I рівень небезпечності, жовтий).

Поділитися

У Подільському р-ні Києва на Білицькій, 41, поблизу школи №68, з’явилися нові світлофори. Їхня головна особливість – підключення до Центру управління дорожнім рухом, що входить до Автоматизованої системи управління дорожнім рухом.

Ініціатива спрямована на підвищення безпеки учнів навчального закладу. До цього перехід був нерегульованим.

Підключення світлофорів до згаданих вище систем посилить контроль і посприяє поліпшенню дорожньої ситуації, зазначають автори ініціативи зі столичного Центру управління дорожнім рухом, в обов’язки якого також входить  дорожньої ситуації за допомогою камер відеоспостереження.

Про це сповіщає Wheel News.