Кияни стали менше хворіти на ковід

Читайте також

Київський шляхопровід «Осокорки» на старті нового життя

У столиці, на шляхопроводі поблизу станції метро «Осокорки», завершено ключовий етап капітального ремонту

Справжня вартість поїздки в метро — 37 грн

Кияни сплачують за поїздку в громадському транспорті 8 грн — цей тариф діє з 2018 року.

Донорство яйцеклітин в Києві

Донорство яйцеклітин у Києві стає все більш затребуваною процедурою. Багато жінок розглядають цей шлях не тільки як спосіб допомогти іншим.

Клопотенко представив чергову концепцію збереження Житнього ринку у Києві

Відомий ресторатор пропонує залишити ринок у комунальній власності, але створити механізм громадського контролю за його використанням, та переосмислити внутрішнє наповнення будівлі.

Оновлений графік світла в Києві

Сьогодні, 4 грудня 2025 року, у всіх регіонах України діють обмеження на споживання електроенергії.

Поділитися

За тиждень було зареєстровано лише 44 випадки.

З 2 до 8 грудня рівень захворюваності на COVID-19 у столиці знизився в порівнянні з минулим тижнем до 44 осіб проти 52.

Про це повідомляє Київський міський центр контролю та профілактики захворювань.

«Загальна кількість госпіталізованих упродовж звітного періоду спостереження становила 10 осіб, з яких 2 діти», – йдеться в повідомленні.

Летальних випадків внаслідок ускладнень, викликаних COVID-19, протягом останнього тижня не зареєстровано.

За цей період було зроблено 179 щеплень проти коронавірусу. Наразі запас протиковідної вакцини в столиці становить 6294 дози.