Київський муніципальний академічний театр ляльок

Читайте також

Відключення світла на Київщині 27 грудня: графіки та причини обмежень

У зв'язку з дефіцитом потужності в енергосистемі, спричиненим попередніми атаками на енергетичну інфраструктуру України, в Київській області продовжують діяти графіки погодинних відключень (ГПО).

У Києві на Подолі демонтують “Панорамне колесо огляду”

У п'ятницю, 26 грудня 2025 року, стало відомо про завершення епохи панорамного колеса, яке стояло на Подолі з 2017 року.

Із початку січня у столиці запрацюють 72 пункти прийому живих новорічних дерев

Із 2 до 31 січня в Києві працюватимуть пункти прийому новорічних хвойних дерев.

Чому київський фунікулер не працює під час відключень: пояснення КМДА

Попри наявність двох незалежних ліній живлення, забезпечити безперебійний рух фунікулера наразі неможливо.

Скандал із колесом огляду на Подолі: посадовцям КМДА оголосили підозри

Директорів двох ключових департаментів столичної адміністрації звинувачують у службовій недбалості.

Поділитися

Київський муніципальний академічний театр ляльок, як самостійна творча одиниця, виник на основі філіалу Республіканського театру ляльок, що був заснований в 1981 році. Самостійно колектив розпочав свою діяльність 31 серпня 1983 року. Лише в 1997 році колектив оселився в приміщенні колишнього кінотеатру «Ровесник», неподалік від станції метро «Чернігівська», де знаходиться і до сьогодні.

Видатною подією для колектива стало надання нашому театру статусу Академічного. Це відбулося 17 жовтня 2007 року.

Репертуар Київського муніципального академічного театру ляльок складаюдь казки народів світу. Колектив здійснює постановки за відомими творами Вільгельма Гауфа, Шарля Перро, братів Грімм, Астрід Ліндгрен, Алана Мілна, Ганса Христіана Андерсена, а також за творами українських відомих драматургів Всеволода Нестайка, Григорія Усача, Юфима Чеповецького та ішних авторів.

Художній керівник народний артист України, почесний президент Українського центру міжнародної спілки діячів театру ляльок UNIMA-Україна – Єфремов Сергій Іванович.