На Київщині ППО працювала по ворожих безпілотниках

Читайте також

Продукти після Нового року: що подорожчає, а на що впадуть ціни

На початку 2026 року українські супермаркети змінять цінники.

У Раді пропонують підняти мінімальну пенсію до 25 000 грн

Народний депутат Максим Заремський пропонує десятикратне підвищення виплат, щоб забезпечити пенсіонерам «життя, а не існування».

Ринок праці 2026: дефіцит кадрів, зростання зарплат та кінець ейджизму

Український ринок праці входить у 2026 рік в умовах системної кризи.

«Шлюбна агенція» для нелегалів

Восьмеро фігурантів постануть перед судом за створення схеми легалізації іноземців в Україні.

Якісні люстри LED: найкращі енергоефективні варіанти з гарантією для освітлення в Україні

В умовах зростання цін на електроенергію LED-освітлення перестало бути трендом і стало логічним кроком для квартир і будинків по всій Україні.

Поділитися

Вранці 23 травня російські безпілотники атакували Київську область. Місцева влада повідомила про роботу сил протиповітряної оборони. Про це інформує УНН із посиланням на Telegram-канал Київської обласної військової адіміністрації (КОВА).

Деталі

У п’ятницю, 23 травня, о 05:17 в ОВА Київської області повідомили про роботу ППО на тлі загрози ворожих дронів.

Київщина! Зафіксовано рух ворожих БпЛА! У регіоні працють сили ППО

– йдеться у дописі.

В КОВА закликали не нехтувати правилами безпеки та залишатися в укриттях до закінчення повітряної тривоги.