В Києві запустили новий автокінотеатр

Читайте також

Різдвяний літературний вечір у Молодому театрі

Подія буде присвячена обговоренню локальних традицій Різдва в різних куточках України, розмовам про віру в дива та святкові зібрання

Благодійний майстер-клас: створення різдвяного віночка

На майстер-класі ви створите різдвяний віночок, який завдяки використанню стабілізованих рослин та природних матеріалів зберігатиме форму та колір до 10 років

Найбільший маркет подарунків Києва від «Всі. Свої»

Організатори обіцяють атмосферу, де поєднуються колядки та електро-етно-поп, новомодні прикраси та дідух, а автентичні страви готуються на сучасних девайсах

Бетховен: «Їхав козак за Дунай» та камерні перлини

Національний будинок музики запрошує на завершальний концерт із серії подій, приурочених до 255-річчя від дня народження Людвіґа ван Бетховена

«Amandante»: Київська прем’єра камерної опери

Національна філармонія України запрошує на прем'єру в Києві камерної опери «Amandante» українсько-нідерландського композитора Максима Шалигіна

Поділитися

Паркування, попкорн, фільми під відкритим небом і жодних квитків – достатньо просто зареєструватися та дивись кіно, не виходячи з автівк

Покази проходитимуть просто неба, два рази на тиждень, по п’ятницях та суботах впродовж усього літа.

У Києві на парковці біля “Сільпо” на проспекті Івасюка, 12п зʼявився справжній автокінотеатр. Безкоштовні кінопокази відбуватимуться просто неба, і за будь-якої погоди. До вересня тут безкоштовно показуватимуть українські стрічки – від музичних документалок до шкільних драм і козацького екшену.

Новий автокінотеатр від Фестирудз запрацював на проспекті Володимира Івасюка, 12п, повідомляє пресслужба “Сільпо”. Покази проходитимуть просто неба, два рази на тиждень, по п’ятницях та суботах. Глядачі просто приїжджають машиною, займають місце на парковці й насолоджуються фільмом із трансляцією звуку прямо в авто.

 

Перший сеанс відбудеться 28 червня – покажуть документалку “Вусатий фанк”. Далі в програмі заплановані стрічка про київських підлітків “Стоп-Земля” та козацький фільм-класика “Пропала грамота”. Покази стартують о 20:00, а попкорн і снеки можна замовити прямо до машини через сервіс “Сільпоінт”: треба лише відсканувати QR-код із флаєра, який видають при в’їзді, вказати номер авто й оформити замовлення.

Організатори обіцяють цікаву добірку українського кіно. Буде й  класика та документальні стрічки, а також анімація та комедії. Але першими покажуть саме ці три фільми:

“Вусатий фанк” – музичний документальний фільм про українські вокально-інструментальні ансамблі 70-х років. У ньому згадують колективи “Смерічка”, “Світязь”, “Кобза”, “Дзвони” та інших виконавців, що створювали аналог радянського поп-року. Фільм досліджує феномен так званого “вусатого фанку” – знакового явища “золотої епохи” української поп-музики.

“Стоп-Земля” – історія київської школярки Маші, її друзів і закоханості в однокласника. Це камерна підліткова драма Катерини Горностай, яка отримала “Кришталевого ведмедя” на Берлінале у 2021 році.

 

“Пропала грамота”  – фільм Бориса Івченка за мотивами Гоголя, який понад 10 років був заборонений радянською цензурою. Комедійна пригода про козаків, нечисту силу і державні таємниці нині входить у двадцятку найкращих стрічок в історії українського кіно.