У Києві запустять нову систему перехоплення дронів

Читайте також

Цього тижня в Києві відбудуться продуктові сільськогосподарські ярмарки

Цього тижня в Києві відбудуться продуктові сільськогосподарські ярмарки.

ОНОВЛЕНО: Офіційна причина смерті

Поліція Києва спростувала версію про загибель чоловіка через ожеледицю.

Чому потрібно відновити рух трамваїв і тролейбусів

Автобуси не вивозять! Чому потрібно відновити рух трамваїв і тролейбусів за рахунок збільшення інтервалів руху метро.

Як зміняться ціни на пальне та тютюн в Україні

З 2026 року в Україні починають діяти оновлені ставки акцизного податку.

Віталій Кличко про енергетичну ситуацію в Києві

Столиця продовжує ліквідовувати наслідки масованих атак.

Поділитися

У Києві запустять повноцінну систему перехоплення ворожих дронів, що летять на столицю, використовуючи вітчизняні дрони-перехоплювачі.

Про це повідомив очільник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко.

На реалізацію ініціативи “Чисте небо” виділять 260 мільйонів гривень. На ці кошти планують розгорнути центр підготовки операторів — спеціалізовану структуру, де проходитимуть навчання фахівці з управління дронами-перехоплювачами.

Також сформують додаткові мобільні підрозділи, які нестимуть чергування у столиці та на підступах до міста.

Для досягнення максимальної синергії з системою ППО ведеться тісна координація з Генштабом, Повітряними Силами й Силами оборони, каже чиновник.

Він також повідомив, що за кілька місяців пілотного запуску проєкт “Чисте небо” на Київщині вже довів свою ефективність — перехоплено майже 550 ворожих БпЛА.