Трагікомедія «В Португалії зараз тепло» у театрі «Колесо»

Читайте також

Українці накопичують євро, а не долари

Українці вже пів року поспіль активніше купують євро, ніж долари США.

На Виноградарі у 2026 році планують відкрити одну станцію метро

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що у наступному році планують відкрити як мінімум одну станцію Сирецько-Печерської лінії метрополітену в напрямку житлового масиву Виноградар.

Ексчиновнику загрожує до 10 років в’язниці

Державне бюро розслідувань (ДБР) завершило розслідування щодо колишнього заступника мера Києва та секретаря Київради Володимира Бондаренка

Перші автономні протирадіаційні укриття збудували на столичній Оболоні

В Оболонському районі Києва зведено перші два автономні протирадіаційні укриття.

Ціни на нові квартири в Києві зростуть на 8-12% у 2026 році

Ціни на первинне житло в Києві можуть зрости на 8-12% протягом 2026 року.

Поділитися

Запрошуємо на прем’єрне прочитання трагікомедії «В Португалії зараз тепло» від сучасного драматурга Олександра Володарського. Вистава відбудеться у театрі «Колесо» в період з 12 по 15 жовтня 2025 року.

Це життєва і реалістична п’єса про сьогодення України, війну та історію сільських сусідів: подружжя Шпаків та їхню сусідку Галю. Сюжет, що викликає сміх зі сльозами, з гумором і сумом розповідає про те, як ми існуємо вдома і що відчуваємо.

Деталі:

Коли: 12, 13, 14 та 15 жовтня 2025 року.

Де: Театр «Колесо», м. Київ, вул. Андріївський узвіз, 8.

Квитки: за посиланням

Більше подій на Афіші.