Майже 41 000 грн штрафу за поїздку під час комендантської години

Читайте також

Продукти після Нового року: що подорожчає, а на що впадуть ціни

На початку 2026 року українські супермаркети змінять цінники.

У Раді пропонують підняти мінімальну пенсію до 25 000 грн

Народний депутат Максим Заремський пропонує десятикратне підвищення виплат, щоб забезпечити пенсіонерам «життя, а не існування».

Ринок праці 2026: дефіцит кадрів, зростання зарплат та кінець ейджизму

Український ринок праці входить у 2026 рік в умовах системної кризи.

«Шлюбна агенція» для нелегалів

Восьмеро фігурантів постануть перед судом за створення схеми легалізації іноземців в Україні.

Якісні люстри LED: найкращі енергоефективні варіанти з гарантією для освітлення в Україні

В умовах зростання цін на електроенергію LED-освітлення перестало бути трендом і стало логічним кроком для квартир і будинків по всій Україні.

Поділитися

У розбомбленому, забороненому для нічних поїздок Києві, поки країна спить під сиренами, у Святошинському районі патрульні зупинили автомобіль Volkswagen, яким зухвало керувала нетвереза жінка без водійських прав.

“Драгер” показав ганебні 0,91 проміле при максимально допустимих 0,2. Найгірше: жінка за кермом ніколи в житті не мала водійських прав. Увесь цей цинічний фарс став можливим завдяки власнику авто, який, сам будучи напідпитку, свідомо передав кермо знайомій. На обидвох склали адмінматеріали, загальна сума штрафів — шокуючі 41 тисяча гривень.

Де криється цинізм

Патрульні помітили Volkswagen, який порушував комендантську годину, — час, коли на вулицях можуть бути лише екстрені служби та військові. Замість них вони побачили жінку, яка ледве трималася за кермо з явними ознаками сп’яніння.

  • Вона наплювала на правила, які рятують життя: проміле.
  • Вона ігнорувала закон: посвідчення водія не отримувала.

Свідомий ризик і покарання

На пасажирському сидінні сидів власник, який зняв із себе відповідальність. Він холоднокровно визнав, що також пив і добровільно кинув на дорогу п’яну людину без прав.

За це зневажливе ставлення до закону та безпеки:

  • Жінка-водій “заробила” болючий штраф за п’яне керування та за відсутність прав.
  • Власник-порушник отримає аналогічний штраф — , а також заслужене позбавлення водійських прав на цілий рік.

Загалом ця пара нахабно наразила киян на смертельну небезпеку і тепер мусить сплатити майже 41 тисячу гривень штрафів.

Життя не варті їхніх розваг

Чому цей випадок має обурити? Нетверезе водіння — це не “прикра помилка”, це усвідомлене бажання ризикувати життями. Випадок у Києві, під час воєнного стану, демонструє: кожен, хто передає кермо п’яній особі, є співучасником потенційного вбивства. І лише жорстке покарання може зупинити це ганебне нехтування законом.

Шеврон поліції, поруч драгер з результатом 0.93‰ Фото Патрульної поліції Києва