Керівник «Київавтодору» звільнився через Шулявський міст

Читайте також

Із 2026 року в Києві запровадять цифрові спецперепустки для пересування транспортних засобів під час комендантської години

Із 2026 року у столиці запровадять цифрові спецперепустки для пересування столицею транспортних засобів під час комендантської години.

У Києві викрили адвокатів, які заробляли на ухилянтах

СБУ викрила чергову схему для ухилення від мобілізації.

Цього тижня у столиці пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки

Цього тижня у столиці пройдуть продуктові сільськогосподарські ярмарки.

Презентація збірки Олександра Комарова «Вади довершеності»

У своїх текстах автор, який є офіцером ЗСУ, досліджує суперечності внутрішнього світу, де краса та вразливість творять унікальну мозаїку людського буття

Презентація книги «Володар гніву» у Книгарні Є

Це видання, яке навчає, як перетворити потужну енергію люті на контрольовану силу та використати гнів як зброю, а не як руйнівну стихію

Поділитися

Керівник «Київавтодору» Олександр Густєлєв звільнився зі своєї посади внаслідок обвалу Шулявського мосту, а разом з ним ще декілька посадовців. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

«Як всі знають, я ухвалив кадрові рішення. Подобається це комусь чи ні! Я ініціював звільнення заступника голови КМДА з питань транспортної інфраструктури та глави Солом’янського району. Написав заяву і керівник «Київавтодору» Олександр Густєлєв. Бо це відповідальність усіх – і профільного заступника, і глави району, де трапилася надзвичайна подія, і керівника підприємства, до складу якого входить КП «Київавтошляхміст», на балансі якого знаходиться шляхопровід» – зазначив Віталій Кличко.

Кличко підкреслив, що розуміє і свою відповідальність теж: «Бо кандидатури заступників вношу я, вони є членами моєї команди. І якщо чиновник не справляється, я визнаю це і звільняю його! Заради того, щоб місто ефективно працювало, треба визнавати й виправляти помилки».