Графіки відключень електроенергії на 3 листопада 2025 року

Читайте також

Київський шляхопровід «Осокорки» на старті нового життя

У столиці, на шляхопроводі поблизу станції метро «Осокорки», завершено ключовий етап капітального ремонту

Справжня вартість поїздки в метро — 37 грн

Кияни сплачують за поїздку в громадському транспорті 8 грн — цей тариф діє з 2018 року.

Донорство яйцеклітин в Києві

Донорство яйцеклітин у Києві стає все більш затребуваною процедурою. Багато жінок розглядають цей шлях не тільки як спосіб допомогти іншим.

Клопотенко представив чергову концепцію збереження Житнього ринку у Києві

Відомий ресторатор пропонує залишити ринок у комунальній власності, але створити механізм громадського контролю за його використанням, та переосмислити внутрішнє наповнення будівлі.

Оновлений графік світла в Києві

Сьогодні, 4 грудня 2025 року, у всіх регіонах України діють обмеження на споживання електроенергії.

Поділитися

В Україні продовжують діяти обмеження споживання електроенергії, спричинені наслідками масованих російських ракетно-дронових атак на енергетичні об’єкти.

Запланований графік відключень (3 листопада)

Погодинні відключення електроенергії (Графіки погодинних відключень, ГПО) заплановані в низці регіонів з обсягом від 0,5 до 2 черг.

Час доби Заплановане обмеження Категорія споживачів
08:00 – 11:00 Погодинні відключення Побутові та промислові
16:00 – 22:00 Погодинні відключення Побутові та промислові

Важливо: “Укренерго” наголошує, що час та обсяги обмежень можуть змінюватися залежно від поточної ситуації в енергосистемі. Споживачів закликають споживати електроенергію ощадливо у ті години, коли вона з’являється за графіком, та стежити за офіційною інформацією обленерго у своїх регіонах, оскільки саме вони публікують детальні черги.

 

Експертна оцінка ризиків

Енергетичний експерт Михайло Гончар зазначає, що Росія змінила тактику ударів, зосередившись на локальних об’єктах у прикордонних та прифронтових регіонах.

Регіони під підвищеним ризиком блекаутів:

  • Чернігівська область
  • Сумська область
  • Харківська область
  • Дніпропетровська область
  • Запорізька область

Керівництво Офісу президента також підтверджує, що країна-агресор постійно намагається залишити Україну без тепла та світла в осінньо-зимовий сезон.