AC/DC Tribute: Вибуховий рок-н-рол у Pepper’s Club

Читайте також

Данило Ноздря презентував свою ХХХ(!) персональну виставку

В Квартирі-музеі П.Тичини (директорка Юлія Онопрієнко) під патронатом Народного художника України Валерія Франчука та за підтримки Національної Спілки художників України, Київської організації НСХУ і ВУТ «Просвіта» імені Тараса Шевченка відбулося офіційне відкриття ХХХ персональної виставки картин «В сузірʼї весняного Сонця».

Вигадана інвалідність із «легальним» пенсійним забезпеченням: у Києві Нацполіція викрила ділка на незаконних оборудках

Чоловік пропонував військовозобов’язаним не лише «списатися» з армії, а й отримати щомісячний дохід за рахунок держави.

Культура благодійності в Україні: результати масштабного дослідження 2025

З 2019 року Zagoriy Foundation системно відстежує трансформацію української благодійності: від мотивів донорів до рівня суспільної довіри.

Бюро знахідок «Київського метрополітену»: які речі й досі чекають на своїх власників

Бюро знахідок – це місце, куди потрапляють загублені речі пасажирів з усього столичного метро.

Ринок нерухомості 2025: українці купують більше, але дедалі рідше беруть іпотеку

Попри виклики, минулий рік став періодом пожвавлення на ринку нерухомості.

Поділитися

Цієї неділі Pepper’s Club перетвориться на епіцентр справжнього драйву! У межах серії «Королі Триб’ютів» гурт Satisfaction представить грандіозну програму, присвячену легендарним AC/DC. Це не просто кавери, а максимальне занурення в атмосферу стадіонного року в затишному клубі.

Ви почуєте наживо «Highway to Hell», «Back in Black», «Thunderstruck» та інші рифи, що змінили історію музики. Гурт майстерно відтворює фірмовий звук та вокал, змушуючи серце битися в ритмі справжнього року.

Деталі:

Коли: 11 січня 2026 року, 18:30.

Де: Pepper’s Club, вул. Князів Острозьких, 8.

Бронь столика: +38 067 011 1107

За столиками діє збір за музичний супровід — 150грн з людини.

Більше подій на Афіші.