Air Astana знову в Україні

Читайте також

На Київщині ліквідовано наркоугруповання: вилучено 4000 рослин і 60 кг канабісу

У Київській області правоохоронці знешкодили організоване злочинне угруповання, яке займалося незаконним культивуванням конопель та збутом канабісу.

Уряд заклав курс долара на рівні 45,7

Голова бюджетного комітету Верховної Ради Роксолана Підласа прокоментувала ключові параметри проєкту державного бюджету на 2026 рік

У Києві вперше пройде ретро-мотофестиваль

У Києві вперше пройде ретро-мотофестиваль, присвячений 80-річчю Київського мотоциклетного заводу (КМЗ).

У Києві стартує опалювальний сезон: хто отримає тепло з 3 жовтня

Мер Києва Віталій Кличко повідомив про початок опалювального сезону для закладів соціальної сфери.

Ціни на хліб в Україні зростуть на 5–10%

В Україні прогнозують можливе зростання цін на хліб у межах 5–10%, проте катастрофи не буде.

Поділитися

Казахстанська авіакомпанія Air Astana поновила польоти в Україну з 19 серпня. Air Astana планує літати за маршрутом Алмати-Київ тричі на тиждень – по середах, суботах та неділях на літаках Airbus A320.

Треба відмітити, що це вже третя спроба Air Astana поновити  рейсФи до України, тому що через посилення карантину в Казахстані відновлення польотів відкладали.