АНОНС! Ще більше цікавих, класних новин

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

З 20 червня на сайті Київ1 з’являться нові постійні рубрики. Йдеться про новини зі світу хайтек – “Вже в Києві”, де ми розповідатимемо про “гарячі” новинки (девайси та девайси), необхідні в наш час практично кожному, які вже можна придбати в торгових мережах столиці.

Крім того, планується підсумкове висвітлення подій у Києві в засобах масової інформації у форматі щоденного новинного дайджесту.

Редакція впевнена, що нові рубрики користуватимуться великою популярністю серед читачів нашого Інтернет-ресурсу, одного з найкращих у країні.