8 سبتمبر - العرض الأول لباليه "يوليوس قيصر"

اقرأ أيضا

حقائق مثيرة للاهتمام حول مترو الانفاق الأسبوع الماضي

وفي الأسبوع الماضي، استخدم أكثر من 4,8 مليون مسافر مترو العاصمة، منهم 1,2 مليون مستفيد.

ستتم محاكمة طبيب نفسي يتقاضى رشوة في كييف

رجل يبلغ من العمر 46 عاماً من كييف، أثناء عمله كرئيس لقسم الطب النفسي لتقديم المساعدة في مجال إعادة التأهيل، كان يتلقى رشاوى بشكل منهجي لإعداد وإصدار وثائق رسمية مزورة بشكل معروف والتي توفر الأساس لاستنتاج أنه معاق.

محطة مترو Poshtova Ploshcha عائمة بالفعل

انعقد الاجتماع الثاني للجنة الخاصة المؤقتة للبرلمان الأوكراني بشأن مراقبة وتقييم فعالية أنشطة هيئات الحكم الذاتي المحلية والهيئات التنفيذية المحلية في مدينة كييف - عاصمة أوكرانيا خلال الأحكام العرفية.

غدا هو يوم المانحين على نطاق واسع في كييف

1 مايو في كييف في الجامعة الطبية الوطنية التي تحمل اسم O.O. سيتم عقد يوم المانحين في بوغوموليتس. سيتم جمع الدم للجيش التابع للقوات المسلحة لأوكرانيا في المؤسسة. جاء ذلك على الفيسبوك من قبل الخدمة الصحفية للجامعة.

تم اعتقال قراصنة في كييف

قام جهاز الأمن بتصفية مزارع الروبوتات في كييف، والتي قامت بتخريب المعلومات لصالح المخابرات الروسية.

للمشاركه

8 вересня – третій показ гучної прем’єри попереднього сезону – балет «Юлій Цезар». Перші дві прем’єрні вистави балету «Юлій Цезар» стали гучним акордом наприкінці ювілейного, 150-го, театрального сезону. Постановка Національної опери України, здійснена за підтримки Посольства Італійської Республіки в Україні та Італійського інституту культури в Україні, стала однією із масштабніших за останні роки. Балетна вистава, що розповідає про одну з найбільших імперій Давнього світу, яку уособлює, за задумом авторів, Гай Юлій Цезар –  завойовник, диктатор, реформатор.

Юлій Цезар

Двоактний спектакль містить величезний пласт античної культури та традицій, котрий за власним лібрето поставила художній керівник балету театру Аніко Рехвіашвілі.  Диригент-постановник – Микола Дядюра, художник-постановник – Станіслав Петровський, художник костюмів – Наталя Кучеря.

«Юлій Цезар» – це історія про владу, а саме – про Римський тріумвірат: Цезар, Помпей, Красс… Про кохання, – розповідає балетмейстер-постановник Аніко Рехвіашвілі. – Але тут ми обійшли доволі заїжджену тему Клеопатри. Набагато більше нас зацікавила Кальпурнія, дружина Цезаря, на руках якої він, заколотий змовниками, і помер. Глядачі повністю поринуть в атмосферу розкошів та колосальних задумів, «почують»  рев натовпу у Circus Maximus,побачать і бойові танці, і оргії, і бої гладіаторів – усе, що характеризує той час в усій його пишноті».

Музична основа вистави – симфонічні твори відомого італійського композитора-імпресіоніста Отторіно Респігі. А саме –  так звана Римська трилогія: «Фонтани Риму», «Пінії Риму» та «Святкування Риму». На думку диригента-постановника «Цезаря» Миколи Дядюри, ідеально доповнила загальну симфонічну картину і маловідома, але надзвичайно виразна «Бількіс, Цариця Савська» – сюїта з музики до однойменного балету Респігі.

«Як диригент, я дуже захопився цією музикою. Ці твори мають певну програму, вкладену автором, це означає, що музика надзвичайно «театральна» за своєю суттю. Однак, у нашому випадку вона не просто ілюструє бурхливі святкування на вулицях Риму, воду, що тече у його прекрасних фонтанах чи сосни, що овіваються вітром. Фабула «Цезаря» – зовсім не про це. Й неймовірно цікаво спостерігати, як музика починає жити іншим життям», – розповів Микола Дядюра.

У головних партіях:  Микита Сухоруков (Гай Юлій Цезар), Тетяна Льозова (Кальпурнія), Віталій Нетруненко (ГнейПомпей Великий), Олексій Потьомкін (Марк Ліциній Красс), Єлізавета Гогідзе (Кифрідія).