ستقوم كييف بتثبيت سارية العلم بطول 75 متراً مع أكبر علم لأوكرانيا

اقرأ أيضا

سكان كييف وضيوف العاصمة مدعوون للقيام برحلات مجانية

وستقام رحلات مجانية للمواطنين وضيوف العاصمة هذا الأسبوع. وفقًا لما أبلغته إدارة السياحة والترويج في KMDA، ستقام الفعاليات من الجمعة إلى الأحد.

كم عدد النساء في الجيش الأوكراني؟

أفادت نائبة وزير الدفاع الأوكراني ناتاليا كالميكوفا في اجتماع مع سفيرة كندا للمرأة والسلام والأمن جاكلين أونيل أن عدد النساء في الجيش في بداية يناير 2024 بلغ حوالي 70 ألفًا، حسبما ذكرت وزارة الدفاع الأوكرانية. يبلغ.

صدمة! قياده تحت تاثير الخمر! العدد آخذ في الازدياد

تم تسجيل عدد غير مسبوق من الحوادث بسبب القيادة تحت تأثير الكحول في أوكرانيا.

نظمت ادارة امن الدولة غارة في وسط كييف

يقوم جهاز امن الدولة بتنفيذ تدابير مخططة لمكافحة التجسس (الأمن) على أراضي منطقة شيفشينكيف في كييف. من بين المواقع الرئيسية ساحات Sofiyska وMykhailivska والمنطقة المحيطة بها. جاء ذلك من قبل ادارة امن الدولة.

سيكون ضباط الشرطة في الخدمة بالقرب من المعابد

خلال الاحتفال بعيد الفصح، في 5 مايو، سيتم استخدام جميع التدابير الأمنية اللازمة في عاصمة أوكرانيا. وللحفاظ على القانون والنظام، يشارك ممثلون عن الشرطة الوطنية الأوكرانية وموظفو الأمن البلدي في كييف، الذين سيقومون بدوريات في أماكن الخدمات الدينية وتجمعات المؤمنين.

للمشاركه

Столична влада презентувала проект встановлення 75-метрового флагштоку Державного Прапора України ЮНЕСКО для погодження і попередньо отримала схвальну оцінку. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час виступу на початку засідання Київради.

«Зараз роздувається багато спекуляцій та інсинуацій щодо встановлення головного прапору столиці в Києві. Знаєте, якщо чесно, я здивований. Лунають закиди, мовляв, навіщо це потрібно? Не на часі і так далі», – зазначив Віталій Кличко.

Він наголосив, що Державний Прапор України – це один із символів держави, її оберіг, що сприяє національній єдності, консолідації суспільства, пробуджує почуття гордості за країну. Це – символ за який проливають кров та віддають життя наші герої, відстоюючи незалежність і свободу України.

«І сьогодні наш прапор – не тільки символ державності, а – я б сказав – ще й символ нашої віри. Віри в себе, в свої сили, в перемогу України! Саме тому і виникла ідея встановлення найбільшого прапору України. Встановити його ми плануємо на території Музею історії України у Другій Світовій війні. Таке розташування дасть змогу бачити Прапор із багатьох районів міста Києва. Оскільки йдеться про схили Дніпра, ми презентували проект ЮНЕСКО для погодження і попередньо отримали схвальну оцінку», – підкреслив Віталій Кличко.

Щодо вартості проекту, зазначив мер, це ж не просто флагшток. «Щоб встановити металеву конструкцію висотою 75 метрів і вагою 85 тонн – це і інженерно технічні роботи, і облаштування прилеглої території, й інші роботи. Фахівці від КМДА, які над цим працюють, нададуть всі розрахунки і технічне обґрунтування», – зазначив Віталій Кличко.

Мер закликав всі фракції без зайвих емоцій обдумати і сформувати свою позицію, щодо встановлення найбільшого символу нашої держави, щоб роботи не зупинилися. Оскільки ввести споруду флагштоку в експлуатацію планується до Дня Прапору – 23 серпня 2018 року.