Аварія пошкодила капітально відремонтовану ділянку на Бойчука – ФОТО

Читайте також

Якісна доставка раціону в Києві: як GastroChef допомагає підтримувати форму

Доставка правильного харчування в Києві стає не просто зручністю, а підтримкою для тих, хто хоче бути у формі. Команда GastroChef спрощує цей процес.

Андре Тан випустив новорічну колекцію HEART

Свято починається не 31-го грудня, а коли жінка обирає себе.

Українцям платитимуть 50 тисяч при народженні дитини

При народженні дитини передбачено 50 000 грн. на кожного новонародженого.

У вихідні українців очікують зміни у графіках відключення світла

В «Укренерго» анонсували послаблення графіків для побутових споживачів завдяки теплій погоді.

Презентація коміксу про жіночі досвіди війни

Це історія про любов, самопожертву та боротьбу за свободу, де жіночі мрії розривають пута заборон, а кожен рух є сповіддю серця

Поділитися

У ході чергового огляду вулично-дорожньої мережі району працівниками КП «ШЕУ Печерського району» комунальної корпорації «Київавтодор» було виявлено руйнування дорожнього покриття, що виникло через прорив трубопроводу під проїжджою частиною на вул. Михайла Бойчука, 10-12. Про це повідомили у КК «Київавтодор».

У результаті аварії на інженерних мережах на проїжджій частині утворилась просадка асфальтобетонного покриття. Бригада робітників ПАТ «Київенерго» виконала розриття проїжджої частини з метою ліквідації прориву трубопроводу.

Зазначимо, що лише минулого року зазначену ділянку вул. Михайла Бойчука було капітально відремонтовано.

Незважаючи на те, що зношеність інженерних мереж чимала, комунальна корпорація «Київавтодор», щоб уникнути подібних ситуацій, спеціально інформує ПАТ «Київенерго», ПАТ «АК «Київводоканал», ПАТ «Київгаз» та інші служби міста про заплановані роботи та акцентує увагу на необхідних обстеженнях балансових комунікацій та виконанні їх ремонту за потреби.