Брифінг, який вселяє надії, для 14000 вкладників банку «Михайлівський»

img_20161114_140816

 

У Фонді гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) відбувся брифінг, присвячений законопроекту “Про внесення змін до деяких законів України щодо відшкодування фізичним особам через систему гарантування вкладів фізичних осіб шкоди, завданої зловживаннями у сфері банківських та інших фінансових послуг”.

Учасниками брифінгу були: Костянтин Ворушилін, директор-розпорядник Фонду гарантування та Андрій Оленчик, заступник директора-розпорядника ФГВФО.

img_20161114_141431

Як відомо, Президент України Петро Порошенко, користуючись правом законодавчої ініціативи, надав цей законопроект до Верховної Ради, як невідкладний, і звернувся до парламентарів з проханням поставити його на голосування 15 листопада 2016 р.

Мета законопроекту, зокрема, полягає у досягненні кількох найважливіших цілей:

  • захист прав тисяч клієнтів ПАТ “Банк Михайлівський”, які постраждали внаслідок втіленої у життя схеми із залученням коштів через установи банку, як повіреного, на рахунки фінансових компаній;

  • посилення відповідальності небанковських установ (у тому числі повязаних із банками), якими залучаються як позика кошти від фізичних осіб;

  • встановлення заборони фінансовим установам залучати кошти фізичних осіб (крім учасників такої установи) із зобовязанням щодо їх повернення, у тому числі шляхом отримання позики, у разі якщо це прямо не передбачено законом про діяльність відповідної фінансової установи;

  • встановлення обов’язку банка при виконанні функцій повіреного, агента, іншого представника або посередника із залучення коштів від фізичних осіб попередньо ознайомлювати у письмовій формі таких фізичних осіб про непоширення на їх кошти, залучені на користь третіх осіб, гарантій, встановлених Законом України “Про систему гарантування вкладів фізичних осіб”.

  • розширення можливостей притягнення до відповідальності власників істотної участі банку за шахрайські схеми та найголовніше — унеможливлення застосування подібних схем у майбутньому.

Учасники брифінгу запевнили, що в разі прийняття законопроекту виплати почнуться в обумовлені чинним законодавством терміни та цілком можливо, що ошукані вкладники ПАТ «Банк Михайлівський» отримають свої кошти ще в поточному році.

Нагадаємо, що вкладники протягом кількох місяців вели запеклу боротьбу за свої права і засоби, «експропрійовані» шахраями.img_20161103_121850img_20161103_132505

img_20161103_122948

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx