Через мобілізацію у метро Києва працює понад 40% жінок

Читайте також

Марш ЛГБТ у Києві: деталі

Марш ЛГБТ у Києві скасовувати не будуть. Хода пройде вулицями столиці, поблизу укриттів, а не у метро, як планувалося раніше. Загалом у "КиївПрайд-2024" візьмуть участь близько 500 осіб. Про це у четвер, 13 червня, повідомили на фейсбук-сторінці громадської організації KyivPride.

Тупому парубкові загрожує “п’ятірка” за ґратами

У Києві затримали юнака, який запустив салют з вікна багатоповерхівки на Оболоні

На нас чекає справжня лавина подорожчань

З 1 червня тариф на електроенергію зріс до 4,32 гривні за кіловат-годину, що неминуче призведе до подорожчання товарів та послуг. Підвищення тарифів відіб'ється на вартості обслуговування багатоквартирних будинків та транспортних витрат, які підприємці перекладуть на споживачів.

Ще одна комунальна послуга зросте на 30%

Незабаром очікується значне зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Водоканали по всій країні вимагають перегляду вартості послуг, які не змінювалися вже кілька років.

Владі все замало

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно зробив важливу заяву щодо нових тарифів на електроенергію. За його словами, новий тариф 4,32 грн/кВт-год, встановлений урядом, не покриває реальну ринкову вартість електроенергії, яка наразі становить 7−8 грн/кВт-год.

Поділитися

У КП “Київський метрополітен” наразі працює 41% жінок і 59% – чоловіків. Про це йдеться у повідомленні Київської міської державної адміністрації на Facebook у п’ятницю, 7 червня.

У КМДА зазначили, що підприємство відчуває брак фахівців, що пов’язують зі специфікою професії, вимушеною міграцією внаслідок російської агресії, а також через мобілізацію.

“У столичний КП “Київський метрополітен” йдуть працювати жінки. Наразі одна жінка навчається на машиніста. Крім того, жінки працевлаштовуються й на інші спеціальності. Загалом на підприємстві працює 41% жінок і 59% – чоловіків”, – йдеться у повідомленні.

На сьогодні підземка має понад 15% вакантних посад, зокрема посади слюсарів, токарів, електриків, машиністів метро.