Чоколівський колектор стане на ремонт

У Солом’янському районі реконструюють Чоколівський комунікаційний колектор і прокладені в ньому водопровідні й теплові мережі. Це дозволить забезпечити надійність постачання теплової енергії та питної води мешканцям Солом’янського району та уникнути аварійних ситуацій.

За інформацією Департаменту житлово-комунального господарства, у 2016 році проведено обстеження колектора, у результаті чого виявлено: конструкція знаходиться у непридатному для експлуатації технічному стані, а частина плит покриття – в аварійному. У зв’язку з цим було вирішено провести комплекс капітальних робіт на цьому об’єкті.

«Реконструкція колектора дозволить попередити його підтоплення, обвалення окремих ділянок конструкцій, що може призвести до припинення водопостачання, електропостачання та опалення мешканцям значної частини житлових будинків, дошкільних, навчальних закладів, лікарень та окремих підприємств і установ міста», – зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Фактичний технічний стан колектора, збудованого у 70-х роках минулого століття, підтверджено результатами його ретельного обстеження, проведеного фахівцями будівельної лабораторії КП «Київжитлоспецексплуатація» та ДП «Науково-дослідний інститут будівельних конструкцій».

Орієнтовна вартість реконструкції оцінюється у 100 млн грн, 19 млн грн необхідно на прокладення водопровідних та 90 млн грн – теплових мереж. Цьогоріч Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на 2017 рік передбачено майже 6,8 млн грн на виконання робіт.

«Із економічної та технічної точки зору, більш доцільною є комплексна реконструкція інженерних мереж, зокрема водопроводу і теплових мереж. Із огляду на це, реконструкцію колектора заплановано здійснити відкритим способом», – додав Пантелеєв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне