Цікаві факти про метро минулого тижня

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Минулого тижня столичним метро скористалися понад 4,8 мільйона пасажирів, із яких 1,2 мільйона – пільговики.

У КП «Київський метрополітен» повідомляють, що минулого тижня столичним метро скористалися понад 4,8 мільйона пасажирів, із яких 1,2 мільйона – пільговики. На підприємстві проходять усі планові роботи з утримання інфраструктури, зокрема з 22 до 29 квітня фахівці профільної служби замінили 81 шпалу та 3 бруси. Крім того, триває плановий почерговий капітальний ремонт ескалаторів на станціях «Палац спорту» та «Шулявська», інформує Офіційний портал Києва.

Водночас через недотримання пасажирами правил користування трапляються зупинки ескалаторів. Так, із різних причин минулого тижня відбулося 90 зупинок ескалаторів, зокрема 5 разів пасажири зупиняли ескалатор ручкою «стоп» без необхідності, 49 – для уникнення травмування, 25 – через потрапляння особистих речей. Підприємство закликає бути обачними та дотримуватися правил поведінки.

Інтервал руху поїздів у будні дні, в години пік становить 02:30-03:00 хвилини, у міжпікові – 05:00-05:30 хвилин. У вихідні дні інтервал між поїздами вдень – 6-7 хвилин. Звертаємо увагу, рух поїздів «синьою» лінією здійснюється між станціями «Героїв Дніпра» – «Либідська», а між станціями «Теремки» – «Деміївська» працює «човниковий» рух поїздів з інтервалом 13 та 17 хвилин, залежно від напрямку руху.

Детально про режим роботи за посиланням: http://metro.kyiv.ua/node/7290. Підприємство також нагадує, що в разі виявлення забутих на станції речей не можна їх торкатись. Про знахідку слід повідомити чергового або працівника поліції. «Київський метрополітен» наголошує, що бюро знахідок метрополітену приймає лише речі. Документи, знайдені на станціях, передають працівникам правоохоронних органів, тому при їхньому пошуку необхідно звертатися до поліції.

Працює бюро знахідок на станції «Дорогожичі» за наступним графіком роботи:

щодня з 08:00 до 17:00;
у п’ятницю – з 08:00 до 15:45;
субота-неділя – вихідний;
технічна перерва – з 12:00 до 12:45.
Телефон для довідок: 044-238-43-13.