Де краще шукати житло комфорт класу під Києвом

Якщо ви шукаєте житло комфорт класу та бажаєте купити квартиру від забудовника, можна скористатися сайтами, де можна знайти інформацію про новобудови в Києві та області. На сайтах можна відфільтрувати результати пошуку за такими параметрами, як ціна, район, площа, кількість кімнат тощо.

Придбати квартиру від забудовника, у свою чергу, можна безпосередньо через сайт будівельної компанії, що пропонує ЖК комфорт-класу.

Перед тим, як почати пошук, визначте, скільки ви можете витратити на житло. Це допоможе вам відфільтрувати результати пошуку і не витрачати час на нерухомість, яка вам не по кишені. Визначте, скільки кімнат вам потрібно, в якому районі ви хочете жити, і які інші фактори для вас важливі. Це допоможе вам знайти житло, яке відповідає вашим вимогам.

Якщо вже зробили попередній вибір, обов’язково відвідайте об’єкт і переконайтеся, що він вам підходить. Перевірте стан будинку, інфраструктуру і транспортне сполучення. Київ 1 знайомить читачів з актуальними пропозиціями про те, де купити житло комфорт класу у столиці та у перемісті.

Krona Park 2 

Krona Park 2

Так, житловий комплекс Krona Park 2 пропонує квартири комфорт класу Бровари. відрізняється від інших новобудов комфорт-класу під Києвом за такими параметрами:

 • Розташування. ЖК Krona Park 2 розташований в Броварах, в 15 км від Києва. Це екологічно чистий район з розвиненою інфраструктурою. Поруч з комплексом є парк, торговий центр, школи, дитячі садки та інші необхідні об’єкти.
 • Проект. ЖК Krona Park 2 – це комплекс з 10 будинків висотою від 10 до 16 поверхів. Комплекс має сучасний дизайн і продуману архітектуру.
 • Інфраструктура. На території ЖК Krona Park 2 буде створена власна інфраструктура, яка включатиме:
  • дитячий сад,
  • школу,
  • медичний центр,
  • спортивний комплекс,
  • паркінг.
 • Технічні характеристики. ЖК Krona Park 2 буде побудований з використанням сучасних будівельних технологій і матеріалів. Будинки будуть утеплені, в них буде встановлено енергозберігаючі вікна і двері.
 • Ціна. Ціни на квартири в ЖК Krona Park 2 є конкурентоспроможними і відповідають рівню комфорт-класу.

Загалом, ЖК Krona Park 2 – це сучасний житловий комплекс комфорт-класу, який пропонує своїм мешканцям широкий спектр переваг. Це відмінний варіант для людей, які шукають комфортне і доступне житло в екологічно чистому районі.

ЖК Madison Gardens

Madison Gardens

У свою чергу ЖК Madison Gardens теж зводиться в екологічно чистому мікрорайоні Броварів, який водночас має чудове інфраструктурне наповнення. Це важливо для людей, які цінують здоровий спосіб життя.

Madison Gardens вважається одним із найцікавіших проєктів передмістя. Команда архітекторів під керівництвом Андрія Пашенька створила на компактній території ансамбль з чотирьох різноповерхових будинків. Їм вдалося гармонійно вписати сучасні споруди у природний ландшафт.

Будинки житлового комплексу створені за технологією монолітно-каркасного будівництва з використанням сертифікованих будматеріалів. Вони будуть утеплені зі встановленням енергозберігаючих вікон та дверей. Можна навіть вибрати квартири з терасами, з яких відкриватиметься запаморочливий краєвид на Бровари, навколишнє природне середовище та столицю. Присутні серед квартир і дворівневі планування. Лінійка компактних квартир представлена однокімнатними просторами зі зручним зонуванням.

На території ЖК Madison Gardens створюється власна інфраструктура, яка включатиме дитячий сад, школу, спортивний комплекс і паркінг. Це дозволить мешканцям комплексу не виходити за його межі для задоволення своїх потреб.

Ціни на квартири в ЖК Madison Gardens є конкурентоспроможними і відповідають рівню комфорт-класу. Це дозволяє людям з різним рівнем доходів купити житло в цьому комплексі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне