Kiew ist entschlossen, effektiv und gleichberechtigt mit benachbarten Städten und Gemeinden zusammenzuarbeiten - Klitschko

Lesen Sie auch

Interessante Fakten zur U-Bahn letzte Woche

Letzte Woche nutzten mehr als 4,8 Millionen Fahrgäste die Hauptstadt-U-Bahn, davon 1,2 Millionen Nutznießer.

In Kiew wird einem Bestechungspsychiater der Prozess gemacht

Ein 46-jähriger Mann aus Kiew erhielt während seiner Tätigkeit als Leiter einer psychiatrischen Abteilung für Rehabilitationshilfe systematisch Bestechungsgelder für die Erstellung und Ausstellung bekanntermaßen falscher amtlicher Dokumente, die Rückschlüsse auf eine Behinderung zulassen.

Die U-Bahn-Station Poshtova Ploshcha schwimmt im Wesentlichen bereits

Die zweite Sitzung der Temporären Sonderkommission der Werchowna Rada zur Überwachung und Bewertung der Wirksamkeit der Aktivitäten lokaler Selbstverwaltungsorgane und lokaler Exekutivorgane fand in der Stadt Kiew statt – der Hauptstadt der Ukraine während des Kriegsrechts.

Morgen ist in Kiew ein großer Spendertag

1. Mai in Kiew an der Nationalen Medizinischen Universität, benannt nach O.O. Der Spendertag findet in Bogomolets statt. Die Blutentnahme für das Militär der Streitkräfte der Ukraine wird in der Einrichtung stattfinden. Dies teilte der Pressedienst der Universität auf Facebook mit.

In Kiew wurden Hacker festgenommen

Der Sicherheitsdienst liquidierte Bot-Farmen in Kiew, die Informationssabotage zugunsten des russischen Geheimdienstes durchführten.

Teilen

Столиця, ініціювавши створення Київської агломерації, налаштована на ефективну співпрацю з прилеглими містами і селищами на паритетних умовах. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко на презентації звіту фахового огляду Ради Європи «Демократичне врядування у містах-метрополіях на прикладі київського регіону».

Кличко зустріч

«Сьогодні в Україні відсутні законодавчі акти, що регулюють питання утворення міських агломерацій, а розвиток сучасного міста неможливий без спільної роботи територіальних громад у цьому напрямі. Тому столична влада звернулася до Офісу Ради Європи в Україні про надання експертної підтримки та рекомендацій щодо вдосконалення законодавства, пов’язаного з утворенням міських агломерацій на прикладі Європи», – наголосив Віталій Кличко.

Мер столиці подякував представникам територіальних громад, які теж взяли участь в презентації, за довіру та небайдужість до ініціативи київської влади щодо створення асоціації «Київська агломерація». А також Офісу Ради Європи в Україні за рекомендації із вдосконалення законодавства та практики самоврядування.

Віталій Кличко наголосив, що Київ налаштований на ефективну співпрацю з прилеглими територіями на паритетних умовах.

Відповідні звернення столиця надіслала до 39 територіальних громад. 13 з них вже ухвалили рішення щодо вступу в асоціацію.

«Ми розуміємо, що це – лише початок діалогу. І ми виступаємо за повне збереження місцевого самоврядування, рівноправність у відносинах. Наша мета – спільний ефективний розвиток столиці та навколишніх міст і селищ», – підкреслив Віталій Кличко.

Важливо зауважити, що у звіті фахового огляду Ради Європи, зокрема, зазначено, що Європейській хартії місцевого самоврядування прямо суперечить те, що Президентові та національному уряду дозволяється мати під своїм безпосереднім керівництвом обраного громадянами міського голову з можливістю втручатися в питання місцевого самоврядування. Оскільки відповідні державні та муніципальні повноваження не визначені чітко та точно. І це є загрозою для подальшої децентралізації та розвитку міського самоврядування.

«Лише з цієї причини до законодавства, Конституції або тлумачення Конституційного суду потрібно внести зміни. Одночасно зміни мають бути внесені до статусу Києва як міста та регіону», – йдеться у документі.