Подільський міст буде добудований до 2021 року

Lesen Sie auch

10 Rezepte für die wichtigsten Ostergebäcke

Ostern ist für orthodoxe Christen das wichtigste Ereignis des Jahres und gleichzeitig der bedeutendste Feiertag in ihrem Kalender.

In Kiew fordern sie, die Aufenthaltsdauer der Soldaten im Krieg zu begrenzen

Auf dem Maidan in Kiew veranstalteten Angehörige von Militärangehörigen eine Streikdemonstration, um die sofortige Verabschiedung des Gesetzes über die Bedingungen des Militärdienstes zu unterstützen.

Klitschko kündigte die letzte Phase der Arbeiten an der Wellenbrücke in Obolon an

Kiews Bürgermeister Vitaly Klychko gab den Abschluss der Arbeiten an der Obolon-Wellenbrücke und die Umwandlung der Obolon-Insel in ein neues Erholungsgebiet mit einer Fußgängerbrücke, Parkplätzen und Sportplätzen bekannt.

In Kiew blühen Kastanien. Dies teilte der Pressedienst der KMDA mit

Auch der Pressedienst der Staatsverwaltung der Stadt Kiew veröffentlichte Fotos. 

Eine schreckliche Krankheit hat bereits die Ukraine erreicht

Dengue-Fieber, auch „knochenbrechende Krankheit“ genannt, ist eine Virusinfektion, die durch Mückenstiche übertragen wird. Man findet ihn am häufigsten in Gebieten mit tropischem und subtropischem Klima.

Teilen

Міська влада впритул наблизилася до вирішення питання завершення будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу – потенційний інвестор готовий вкласти гроші у міст під державні гарантії. Про це в інтерв’ю виданню 44.ua повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

«Насправді у 2019 році вже буде 40 років, як будують міст. Я сподіваюся, що нам вдасться його закінчити, зважаючи на те, що цього року ми відновили будівництво, виділивши 1,2 млрд грн. За весь час на міст було витрачено близько 5 млрд грн, проте для завершення будівництва потрібно ще 7 млрд грн. З цього приводу ми зараз працюємо з державною владою, яка могла б допомогти у фінансуванні робіт, а також з потенційним інвестором – Німеччиною. До речі, вона готова вкласти гроші в міст у тому випадку, якщо ми надамо державні гарантії щодо повернення коштів», – повідомив посадовець.

За його словами, мостовий перехід буде у будь-якому разі побудований до 2021 року. Головне питання, яке стоїть перед владою міста сьогодні, – це перепланування проекту, оскільки ті моделі, які в ньому закладені, застарілі.

«Зараз проектувальники займаються техніко-економічним обґрунтуванням (ТЕО) щодо мосту. Вирішується, куди він буде виходити: на Набережну, на Нижній і Верхній Вал або, може, в іншому напрямку. Орієнтуємося, що ТЕО з’явиться до кінця року», – розповів перший заступник голови міськдержадміністрації.

Також міська влада як один із варіантів розглядає можливе встановлення плати за проїзд. Наприклад, проїзд мостом може бути безкоштовним для киян, проте – платним для авто з інших міст.