Beim Kauf von Bussen für Kiew wird das Preis-Leistungs-Komfort-Verhältnis bewertet

Lesen Sie auch

Gott bewahre das Anstreichen von Bordsteinen in weißer Farbe: Einwohner Kiews fordern ein Verbot

Die entsprechende Petition erschien heute auf der Website des Kiewer Stadtrats. Der Autor der Petition sagt, dass weiße Barbours mit der verfluchten sowjetischen Vergangenheit in Verbindung gebracht werden.

„Vtorynka“ boomte auf dem Immobilienmarkt

In den letzten 6 Monaten ist der Preis pro Quadratmeter um mehr als 5 UAH gestiegen. Die Preise für Wohnungen auf dem Sekundärmarkt sind in Kiew deutlich gestiegen.

1 von 16 Personen kann Rektor von KPI werden

Die Ergebnisse der Nominierung von Bewerbern für das Amt des Rektors durch die Struktureinheiten des nach Ihor Sikorsky benannten Kiewer Polytechnischen Instituts sind erschienen.

Der Badekomplex „Svarozych“ verbessert die Gesundheit des Körpers

Der Besuch einer Sauna hat viele positive Eigenschaften für Ihre Gesundheit und Ihr allgemeines Wohlbefinden. Es verbessert die Durchblutung, lindert Schmerzen und stärkt das Immunsystem

Wo kann man in Irpin am besten eine schnelle Sushi-Lieferung bestellen?

Dies ist ein guter Ort zum Entspannen mit Freunden, für ein Arbeitsessen oder ein romantisches Abendessen. Eine schnelle Lieferung ist für Einwohner von Irpen, Vorzel, Buchi und Gostomel möglich.

Teilen

Місто закуповує сучасний транспорт, орієнтуючись на співвідношення факторів ціна-якість-комфорт. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв, коментуючи оновлення парку столичного громадського транспорту КП «Київпастранс» та закупівлю на умовах фінансового лізингу 200 сучасних автобусів великої та надвеликої місткості від білоруського МАЗ. Він нагадав, що 100 з них вже отримані і працюють на найбільш завантажених маршрутах. Інші 100 – будуть отримані до кінця року.

Кличко і автобуси

«Закупівля нових автобусів була вкрай важливою для столиці, адже тільки завдяки збільшенню рухомого складу можна поліпшити якість перевезення пасажирів. Зазначу, що значна кількість рухомого складу КП «Київпастранс» – це автобуси, термін експлуатації яких становить понад 10 років. А зношеність автобусного парку комунального підприємства – 75,2%. Тому оновлення громадського транспорту столиці є одним із пріоритетних питань для міської влади. І при закупівлі місто керується тільки співвідношенням 3-х важливих факторів: ціна-якість-комфорт», – зазначив Олександр Густєлєв.

Він також пояснив, чому місто обрало зазначені автобуси для оновлення рухомого складу та чому їх придбали саме зараз:

  1. Придбаний транспорт повністю відповідає вимогам екологічності – нові автобуси оснащені двигунами Mercedes-Benz екологічного стандарту ЄВРО-5.
  2. Нові автобуси на 100% пристосовані для маломобільних груп населення: вони мають низьку підлогу, пандуси та спеціальні місця в салоні для маломобільних пасажирів. Окрім того, автобуси обладнані роздільними кондиціонерами пасажирського салону та кабіни водія, системами зовнішнього та внутрішнього відеоспостереження, валідаторами.
  3. В умовах пандемії збільшення кількості рухомого складу на маршрутах – це питання безпеки киян та гостей міста. Завдяки новим автобусам на найбільш навантажених маршрутах у години пік вже вдалось зменшити інтервали в середньому на 15-20%. Це допомагає усувати скупчення пасажирів і мінімізувати ризики поширення інфекційної хвороби.
  4. Оновлення рухомого складу робить можливою відмову КП «Київпастранс» від таксомоторних маршрутів вже з наступного, 2021 року. Це, в свою чергу, сприятиме зменшенню заторів та покращенню екологічної ситуації в місті.
  5. Процедура лізингу для закупівлі автобусів була обрана містом як найбільш оптимальна, виходячи з суми коштів, які необхідні для закупівлі, та нагальної потреби в новому рухомому складі. А виробник «МАЗ» як постачальник автобусів був єдиним, хто гарантував вимоги до якості, інклюзивності, комфорту та дотримання екологічних стандартів свого рухомого складу, та гарантував дотримання термінів поставки автобусів.

«Ще один важливий момент відносно вибору автобусів. Лунають деякі «експертні» думки, чому місто обирає такий транспорт, а не електричний. По-перше, закупівля електробусів вимагає створення «з нуля» дороговартісної інфраструктури з обслуговування та експлуатації таких машин. Крім того, треба врахувати, що електробуси містять батареї, які після завершення терміну експлуатації потребують утилізації. На сьогодні в Україні немає промислових потужностей з утилізації таких деталей, а сама процедура є дороговартісною», – зазначив заступник голови КМДА.

Олександр Густєлєв також додав, що під час розгляду питання закупівлі нового рухомого складу не зайвим буде врахувати досвід провідних економічно розвинутих країн світу.

«Для прикладу можна розглянути Сінгапур, у якому на сьогодні для перевезення пасажирів використовують саме дизельні автобуси і вважають перехід на електробуси економічно недоцільним», – додав він.

Олександр Густєлєв також запевнив, що місто вивчає можливості створення необхідної інфраструктури для роботи електротранспорту. І КП «Київпастранс» протягом 2021-2023 років вже заплановано поступове впровадження електробусів на маршрути громадського транспорту міста і створення відповідної інфраструктури.