Шкільна форма не є обов’язковою

Lesen Sie auch

Schmalz ist nicht nur ein Lebensmittelprodukt

Schließlich geht die Fastenzeit zu Ende, und leidenschaftliche, aber religiöse Fleischfresser reiben fröhlich ihre Handflächen aneinander und beginnen mit dem Prozess des reichlichen Speichelflusses, der nach dem Fastfood hungert. Natürlich sind Paska und Eier heilig, aber im Osternest gibt es auch jede Menge leckere Fleischspezialitäten (besonders zu aktuellen Preisen).

Mehr als 86 Abonnenten in Kiew zahlen keinen Strom

Seit dem 1. Januar 2024 verbrauchen mehr als 86 Abonnenten in Kiew Strom, ignorieren jedoch Meldungen über die Notwendigkeit, dafür zu bezahlen.

Ist ein Smartphone 8 Jahre Haft wert?

In der Kiewer U-Bahn stahl ein 54-jähriger Mann einer Passagierin das Telefon, hatte aber keine Zeit, weit zu fliehen – die Polizei hielt ihn mehrere Stunden lang fest.

Im Bezirk Darnytskyi haben die Brunnen ihren Betrieb aufgenommen

Anfang Mai werden in Kiew traditionell Springbrunnen ins Leben gerufen. In den Parks des Bezirks Darnytskyi der Hauptstadt sind bereits Wasserfontänen in Betrieb.

Unterirdische Beerdigung für 3 Dollar

In Kiew wird der Verwalter des Zhulyansky-Friedhofs vor Gericht gestellt, der die Bestattung des Verstorbenen im Grab eines anderen für 3 US-Dollar erlaubt hat.

Teilen

Згідно з наказом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА № 929 «Про шкільну форму», директорам середніх закладів освіти комунальної власності доручено до 1 грудня 2017 року провести обговорення питання доцільності використання здобувачами освіти шкільної форми з представниками органів самоврядування закладів освіти.

Після обговорення у разі потреби необхідно підготувати зміни до статутних документів закладів освіти з урахуванням пропозицій та рішень органів самоврядування закладів освіти.

Варто зауважити, що документ зобов’язує педагогічних працівників не допускати випадків порушення етики спілкування з учнями щодо використання чи невикористання шкільної форми.

«Сьогодні є запит про те, що шкільна форма не повинна бути обов’язковою, – зазначає заступник голови КМДА Олексій Резніков. – Ми не говоримо про однозначне тотальне скасування форми. Ми говоримо про наявність вибору”.

На думку урядовця, кожна школа повинна зібратись тріумвіратом «батьки-діти-вчителі» та обговорити, який дрес-код має бути у закладі.

“Якщо вони разом вирішили, що в школі має бути форма, це буде прописано в Статуті школи в який, звісно, можна внести зміни без проблем – одні дітки випускаються зі шкіл, а інші – вступають. Якщо в іншій школі тріумвірат вирішить, що хочуть піджаки з емблемою – добре. Якщо в третій школі вирішать, що хочуть ходити в джинсах і светрі – це їхнє право. У наказі першочергово йдеться про те, що ми маємо виховувати вільних людей із дитинства. Київ – це територія свободи, і ми говоримо про право вибору – щоб українці змалечку зростали вільними людьми, які мають, зокрема, домовлятись між собою, знаходити компроміс», – наголосив Олексій Резніков.