Studentische Öko-Party unter Beteiligung von Wirtschaftsfachleuten

Lesen Sie auch

10 Rezepte für die wichtigsten Ostergebäcke

Ostern ist für orthodoxe Christen das wichtigste Ereignis des Jahres und gleichzeitig der bedeutendste Feiertag in ihrem Kalender.

In Kiew fordern sie, die Aufenthaltsdauer der Soldaten im Krieg zu begrenzen

Auf dem Maidan in Kiew veranstalteten Angehörige von Militärangehörigen eine Streikdemonstration, um die sofortige Verabschiedung des Gesetzes über die Bedingungen des Militärdienstes zu unterstützen.

Klitschko kündigte die letzte Phase der Arbeiten an der Wellenbrücke in Obolon an

Kiews Bürgermeister Vitaly Klychko gab den Abschluss der Arbeiten an der Obolon-Wellenbrücke und die Umwandlung der Obolon-Insel in ein neues Erholungsgebiet mit einer Fußgängerbrücke, Parkplätzen und Sportplätzen bekannt.

In Kiew blühen Kastanien. Dies teilte der Pressedienst der KMDA mit

Auch der Pressedienst der Staatsverwaltung der Stadt Kiew veröffentlichte Fotos. 

Eine schreckliche Krankheit hat bereits die Ukraine erreicht

Dengue-Fieber, auch „knochenbrechende Krankheit“ genannt, ist eine Virusinfektion, die durch Mückenstiche übertragen wird. Man findet ihn am häufigsten in Gebieten mit tropischem und subtropischem Klima.

Teilen

В Інституті журналістики КНУ ім. Шевченка відбулась еко-вечірка та благодійний ярмарок у рамках соціального корпоративного руху «Зелений інститут».

Як зробити Україну більш екологічною, а наше довколишнє середовище чистішим? Вирішенням подібних питань опікуються студенти Інституту журналістики КНУ ім. Шевченка. Студентський еколого-волонтерський проект «Зелений інститут» веде цю роботу з 2010 р. у партнерстві з Всеукраїнським благодійним фондом «Крона» та Групою компаній «Фокстрот». За роки реалізації проект дав старт не лише понад 20 благодійним акціям на користь ряду підшефних соціальних закладів (дитячий спецсанаторій “Барвінок” у м. Боярка, три дитбудинки у Києві, соціальний реабілітаційний центр “Ковчег”) та студентів КНУ ім. Шевченка – воїнів АТО, а й сприяв працевлаштуванню студентів за спеціальністю. Зібрано 6 тонн макулатури, розміщено 55 публікацій про проект у ЗМІ, відзнято 10 відеороликів про «Зелений інститут» та його проактивних студентів.

Подальший розвиток проекту потребував порад та настанов від професіоналів екологічної справи, які й були запрошені на студентську еко-вечірку, що відбулася 20 листопада в столичному Інституті журналістики.

Так, Анна ПОНІКАРЧУК, співзасновниця магазину Ozero в стилі «нуль відходів», порадила як боротися з труднощами в реалізації еко-ініціатив: «Найестетичніше в еко-стилі життя – це багаторазові пляшки та термо-чашки».

Ольга ЧЕРНЯВСЬКА, співзасновниця проекту “Україна без сміття”, продовжила цю думку: «Якщо ви зараз можете відмовитися від паперових стаканчиків, то відмовляйтесь. Якщо можете відмовитися від поліетиленових пакетів, відмовляйтеся. Це дуже серйозний крок до зовсім іншого навколишнього середовища, ніж зараз. Це мінус один поверх багатоповерхового полігону відходів. Наступний крок – це сортування сміття».

А Людмила ОСИПЧУК, президент компанії Let`s do it, прямо запросила «зелених» студентів до співпраці з сортування сміття. Вона вважає, що для таких великих закладів, як навчальні, – це чудовий шанс знизити забруднення середовища.

«У «Зеленого інституту» є реальні результати і перспективи. Причому не тільки екологічні, адже за допомогою проекту відбувається професіоналізація освіти. За час реалізації еко-проекту студенти організували 16 акцій зі збору макулатури, їх еко-майстерня не припиняла свою роботу жодного року. До проекту постійно залучаються нові студенти, які вигадують щось нове та живлять його власною відповідальністю та креативом», – поділилась своїми враженнями куратор проекту від ГК «Фокстрот» Алевтина БЕЛЕЦЬКА.

Досвід і кошти, отримані в ході «зелених» акцій, активісти й наділі спрямовуватимуть на допомогу дитячим соціальним закладам Київщини та студентам університету, що несуть військову службу на сході України.