«День Києва. Свято вільних людей» – концерти на 5 майданчиках

28 та 29 травня в Києві пройде новий мистецький фестиваль «День Києва. Свято вільних людей». Він розгорнеться на пагорбах у самому історичному серці української столиці й об’єднає 5 різних сцен та понад 40 артистів.

Головна концертна сцена фестивалю розташується на Софійській площі. За два дні на ній виступлять GrozovSKA Band (Київ), Фома&Вася CLUB (зі спеціальною програмою «Пісні Василя Гонтарського», Київ), гурт «33-А» (Грузія), A.K.B./Alec Kopyt Band (Нідерланди) та dj-проект «Born in UA» (Німеччина). Завершувати сценічну програму фестивалю будуть виступи українських зірок у супроводі великого оркестру: в неділю, 29 травня, – ТНМК та МАСО «Слобожанський», а в день відкриття фестивалю, 28 травня, – Олег Скрипка в супроводі джазового оркестру «Либідь».

Ще три сцени фестивалю розташуються на Михайлівській площі («Сцена Пам’яті», куратор –Тарас Компаніченко), на Пейзажній алеї («Літературна сцена», куратори – брати Капранови) та на Андріївському узвозі («Вільний дворик», кураторство – арт-галерея P.art.сом).

COMMA Stage на Контактовій площі (куратор – музичний критик Сергій Кейн) прийматиме молодих київських виконавців сучасної української музики: Tape Flake, 5 Vymir, Panivalkova, Blooms Corda, Secret Avenue, «Гапочка», Dvoe, Sphingidae.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне